Can Bonomo'nun sevgilisi Juliana Ohneberg kimdir yeni aşka yol açtı

Can Bonomo'nun sevgilisi Juliana Ohneberg kimdir yeni aşka yol açtı

Ünlü popçu Can Bonomo yeni bir aşka yelken açtı.Manken Didem Soydan ile uzun bir birliktelik yaşayan Bonomo'nun tam evlenmek üzereyken ayrılık kararı alması herkesi şaşırtmıştı.Popçu Bonomo'nun yeni aşkının ise yine başka bir manken uliana Ohneberg olduğu öğrenildi.

Can Bonomo'nun sevgilisi  Juliana Ohneberg kimdir yeni aşka yol açtı

Manken Didem Soydan ile uzun süre ilişki yaşadıktan sonra evlilik kararı alan Can Bonomo, sürpriz bir kararla sevgilisiyle yollarını ayırmıştı. Yaklaşık 7 aydır özel hayatına kimseyi sokmayan Bonomo, gönlünü Avusturyalı bir mankene kaptırdı.

Ayrılığın ardından Didem Soydan da boş durmadı. Bir süre önce Amerika'nın New York şehrine taşınan Soydan, eski sevgilisini İstanbul'da bırakıp dünyaca ünlü bir manken olmayı tercih etti.

Can Bonomo ise 'Didem kariyeri için farklı bir hayat tercih etti' dedi ve sürpriz bir aşka 'evet' dedi. Genç şarkıcı şu sıralar İstanbul'da yaşayan, Avusturyalı manken Juliana Ohneberg ile ilişkisini sürdürüyor.

Bonomo'nun yeni sevgilisinin hem tarz hem de verdikleri pozlar açısından birbirine benzemeleri dikkat çekti.

Moda eğitimi alan Juliana aynı zamanda tasarımcı. Cihangir'de oturan çifti ortak arkadaşlarının tanıştırdığı öğrenildi.

 

Eylül 2013'te aşk yaşamaya başlayan Didem Soydan ile Can Bonomo, 2015 yılında da evlilik kararı almıştı. Çift, geçtiğimiz Mart ayında sürpriz bir kararla yollarını ayırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü