Çağlar Çorumlu'dan açıklama geldi

Çağlar Çorumlu'dan açıklama geldi

Güldür Güldür Show'un en çok güldüren ismi Çağlar Çorumlu'nun kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Reklam çekimi esnasında ünlü oyuncunun fenalaşarak hastaneye götürüldüğü ve hemen ameliyata alındığı gündeme geldi. Bugün açıklama yapan Çağlar Çorumlu hakkında çıkan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını söyledi.

Çağlar Çorumlu'dan açıklama geldi

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz hafta marka yüzü olduğu firmanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında sırtında bir ağrı olduğunu ve kendisini kötü hissettiğini söyleyen Çorumlu için sete ambulans çağrıldı. Gelen sağlık ekipleri Çorumlu’nun kalp krizi geçirdiğini fark edince, oyuncu acilen hastaneye götürülerek ameliyata alındı. Operasyonda kalp damarlarına üç stent takılan oyuncu, birkaç gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Çağlar Çorumlu, evinde dinlenmeye çekildi.  (Posta)

ÇAĞLAR ÇORUMLU'DAN AÇIKLAMA

Çağlar Çorumlu konuyla ilgili kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak hastaneye kaldırıldığını yalanladı. Çorumlu, 'Hakkımda çıkan reklam setinde rahatsızlanıp ambulansla hastaneye kaldırıldı" haberi yalandır. Sadece gerekli tetkikler ve kontroller yapılıp önlem alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederim.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü