Çağla Şikel'den şok açıklama! 'Erkek olarak görmüyorum'

Çağla Şikel'den şok açıklama! 'Erkek olarak görmüyorum'

Uzun süredir Alişan ile show programı sunan Çağla Şikel yaptığı açıklama ile herkesi şok etti. Çağla Şikel iş arkadaşı Alişan'ı erkek olarak görmediğini söyledi.. Alişan'da geçtiğimiz günlerde Çağla Şikel için "Asker arkadaşı gibiyiz." demişti. Çağla Şikel ve Alişan Cennet Mahallesi'nden beri birlikte.

Çağla Şikel'den şok açıklama! 'Erkek olarak görmüyorum'

Çağla Şikel yakın dostu Alişan hakkında öyle bir laf söyledi ki... "Alişan'ı erkek olarak görmüyorum. Alişan'da geçtiğimiz günlerde Çağla Şikel için "Asker arkadaşı gibiyiz." demişti. Çağla Şikel ve Alişan Cennet Mahallesi'nden beri birlikte.


Alişan konser sonrasında bazı açıklamalarda bulunmuştu. Hatta ünlü şarkıcıya Çağla Şıkel sorulduğunda Alişan: Ben Çağla'yı kadın olarak görmüyorum. O benim askerlik arkadaşım gibi demişti.


Bunun üzerine Dilek Hanif defilesinin ardından Çağla Şikel’e program partneri Alişan’ın ‘Çağla ile biz asker arkadaşı gibiyiz’ yanıtı hatırlatıldı. Çağla Şikel ise Alişan’ın bu açıklamasına 'Magazin gündeminde uzun süre konuşulmaya aday olacak. Ben de onu erkek olarak görmüyorum’ açıklamasını yaptı.


Çağla Şıkel’e neden böylesine sert bir tepki verildiği sorulunca güzel isim, ‘Aramızda bir şey olamayacağına dair en net açıklama bu olabilir sanırım’ demekle yetindi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü