Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu

New York moda haftası kapsamında Hakan Akkaya'nın defilesinde boy gösteren Çağla Şikel izleyen herkesi büyüledi. Defilenin ardından Hakan Akkaya'yı tebrik ederken Çağla Şıkel'in ilginç bir fotoğrafı basına yansıdı. Şikel o fotoğraf hakkında açıklama yaptı.

Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştuNew York Moda Haftası kapsamında Hakan Akkaya sonbahar/kış koleksiyonunu sergiledi. Defilede podyuma çıkan Çağla Şikel izleyenleri kendine hayran bıraktı. New York Moda Haftası'na damga vuran Çağla Şıkel ve Hakan Akkaya'nın basına yansıyan bir fotoğrafı olay oldu. 

Defile sonrasında Hakan Akkaya'yı tebrik eden Çağla Şıkel ünlü modacı ile dudak dudağa geldi bir an. Bu fotoğrafın basına yansıması üzerine pek çok haber gündeme geldi. Günler sonra Çağla Şıkel bu fotoğraf hakkında açıklama yaptı. 

Şıkel, "Bunun konuşulması çok enteresan. Bu kadar bir başarı elde ettikten sonra sadece o fotoğrafın konuşulması enteresan. Herkes istediği yorumu yapabilir. Herkesin kendi bakış açısıdır. Defiledeki başarıyı görmek isteyen onu görür, öpüştüğümüzü görmek isteyen onu görebilir yani. Sıkıntı yok" diyerek sitem etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlhan Mansız evli mi, sevgilisi kimdir? İlhan Mansız'ın kızı dikkat çekti!
İlhan Mansız evli mi, sevgilisi kimdir? İlhan Mansız'ın kızı dikkat çekti!
Özel ev partilerinde direk dansı yapıp...
Özel ev partilerinde direk dansı yapıp...