Çağla Çukurova yarışmadan neden çekildi merak konusu oldu! ilk açıklama

Çağla Çukurova yarışmadan neden çekildi merak konusu oldu! ilk açıklama

Miss Turkey 2016 yarışmasında 4.lük tacını takan ODTÜ'lü Çağla Çukurova yarışmadan son anda çekildiği açıklamasıyla herkes şok yaşadı. Peki Çağla Çukurova yarışmadan neden çekildiği merak konusu oldu.

Çağla Çukurova yarışmadan neden çekildi merak konusu oldu! ilk açıklama

Birbirinden güzel kızların yarıştığı Miss Turkey 2016'da büyük şok yaşandı.Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova şaşırtan bir kararla yarışmadan çekildiğini son dakika da açıklaması herkesi şok etti. Peki Çağla Çukurova yarışmadan neden çekildi?

Miss Turkey 2016 Organizasyonu ile Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezindeki 5 yıldızlı bir otelde gerçekleştirilen yarışmaya 20 güzel katıldı. Yarışma sonunda Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova şaşırtan bir kararla yarışmadan çekildiği açıkladı.

Yarışma sonunda Miss Turkey World kraliçesi Buse İskenderoğlu, Miss Turkey Universe kraliçesi Tansu Sıla Çakır, Miss Turkey Supranational kraliçesi Damla Figan, Miss Turkey İnternational kraliçesi Çağla Çukurova olarak belirlendi.

Ancak yarışmada Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova yarışmadan çekildi.  

İşte yapılan Miss Turkey'den yapılan açıklama: 

Çağla Çukurova  şahsi kararı ve kendi isteğiyle tacı geri vererek, yarışmadan çekilmiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. MissTurkey2016 Jüri üyeleri ortak kararı ile Miss International ünvanı, 15 numaralı finalistimiz Dilara Kursun olarak deklare edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.

ODT%C3%BC%E2%80%99l%C3%BC+g%C3%BCzel+%C3%87a%C4%9Fla+%C3%87ukurova+yar%C4%B1%C5%9Fmadan+%C3%A7ekildi+tac%C4%B1n%C4%B1+geri+verdi

GEREKLİ GÖRDÜM ÇEKİLDİM
Çağla Çukurova ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: Kendi kararımla MISS TURKEY 2016 4.lük tacını geri vermeyi gerekli gördüm. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Her ne olursa olsun yaptığım her işte ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Çok çok çok teşekkürler

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü