Çağatay Ulusoy'un yeni sevgilisi Diyar Onar kimdir ne iş yapar merak ediliyor!

Çağatay Ulusoy'un yeni sevgilisi Diyar Onar kimdir ne iş yapar merak ediliyor!

Çağatay Ulusoy'un yeni sevgilisi Diyar Onar magazin gündeminde yerini aldı. DAha önce de Arda Turan ile anılan Diyar Onar şimdilerde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu iddia edildi. Diyar Onar'ı merak edenler için bilgiler haber detayında yerini aldı.

Çağatay Ulusoy'un yeni sevgilisi Diyar Onar kimdir ne iş yapar merak ediliyor!

Diyar Onar kimdir bu ismi daha önce Arda Turan ile duymuştuk. Diyar Onar Neslişah Alkoçların yakın arkadaşı Çağatay Ulusoy'da Engin Altan 'ın yakın arkadaşı olunca bu ilişki netlik kazanıyor gibi. Diyar Onar'ı daha yakından tanımak isteyenlere detaylar haber detayında. 

Genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy’un çok merak edilen esmer aşkı ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu, 2 aydır sosyetenin gözde isimlerinden ve ayrıca spor spikerliği de yapan Diyar Onar’la aşk yaşıyor.

Takvim'den Aydın Hamza'nın haberine göre; Emirgan'daki bir mekanda sosyetik bir güzelle yakınlaştığı konuşulan ünlü oyuncunun Diyar Onar'la birlikte olduğu öğrenildi. Ünlü kadınların gözdesi olan ve eğlendiği mekanda kendisine gelen tanışma tekliflerini geri çeviren Ulusoy, iddialara göre 2 aydır Onar'la aşk yaşıyor…

Çağatay Ulusoy ve Diyar Onar aşk yaşıyor
Şimdilik ilişkilerini herkesten saklayan ikili, kimselere görünmemek için de gündüzleri değil geceleri buluşuyor. Sık sık Emirgan'daki tanıştıkları mekanda Ulusoy'la bir araya gelen Onar, bu bomba aşkın ortaya çıkmaması için ise önlem almayı ihmal etmedi. Güzel sosyetik, yakışıklı oyuncuyla aşkının duyulmaması için de jet hızıyla sosyal medya hesaplarını kapattı.

Çağatay Ulusoy ve Diyar Onar aşk yaşıyor

MODAYA UYDULAR 

Adı yıllar önce Serenay Sarıkaya ve daha sonra da Amerikalı genç model Taylor Marie Hill'le anılan Çağatay Ulusoy ise bir röportajındaki şu sözleriyle de Diyar Onar'ı tarif eder gibiydi: "Esmer kızlardan hoşlanıyorum. Çok uzun boylu olmayacak. Gözleri anlamlı bakmalı ve büyük olmalı…" Bu arada Çağatay Ulusoy'la Diyar Onar'ın patlayan bu aşk bombasıyla sosyetik güzel ve yakışıklı oyuncu aşkına da bir yenisi eklenmiş oldu. İdil Fırat ile Engin Öztürk, Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan; bu ilişkilere en büyük örnek...

BİLKENT MEZUNU SOSYETİK

Bilkent Üniversitesi Ekonomi mezunu olan Diyar Onar'ın adı bir dönem Arda Turan'la anılmıştı. Ünlü futbolcunun daha sonra bir süre spor spikerliği de yapan Onar'la değil yakın dostu Aslıhan Doğan'la aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Çağatay Ulusoy ve Diyar Onar aşk yaşıyor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü