Reklamı Geç

Buram buram reklam kokan hareketler! Hanife canlı yayında...

Evlendirme programlarında rezalet son sürat devam ediyor. Son olarak evlendirme programında fenomen haline gelen Hanife canlı yayında ağlama krizine girerek titremeye başladı. Sinir krizi geçiren gelin adayı herkesi şok ederken Zuhal Topal yayına başta devam etti sonra ara vermek zorunda kaldı.

Buram buram reklam kokan hareketler! Hanife canlı yayında...Zuhal Topal'da adayını arayan gelin adayı Hanife canlı yayında sinir krizine girdi. Hanife kendine gelen gelin adayı Gökhan ile aralarında oluşan gerginlik sonrasında canlı yayında sinir krizine girdi. 

Zuhal Topal'la da evlenmek için gelen gelin adayı Hanife canlı yayında sinir krizine girdi. Hanife Esra Erol'dan gelen talibi Gökhan ile bir ilişkiye başladı ama bu ilişki bugün şok eden bir karar ile noktalandı. Hanife bir anda canlı yayında sinir krizi geçirdi ve olan oldu. Canlı yayını bölen o anlar izleyenleri şok etti.

Daha önce büyük eleştirilerin hedefi olan Hanife son olarak Gökhan isimli damat adayı ile bir yola çıktı. Gökhan aslında bir çok kişinin tanıdığı isim çünkü ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un sunduğu evlilik programında yer alan ardından da Zuhal Topal'a katılan damat adayı.

Dün Hanife Gökhan'ın ailesinin elini öpmeye gitti ama ne yazık ki sonuç iyi olmadı. Gökhan 'ın sözleri üzerine ağlamaya başlayan Hanife bir anda sinir krizi geçirdi.

zuhal topal hanife gökhan ile ilgili görsel sonucu

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında birbirlerini tanıma yolunda olan Gökhan ve Hanife, yaşadıklarını canlı yayında anlattılar. Gökhan'ın açıklamalarına sinirlenen Hanife kendine hakim olamadı.

“Bir Sabah kalkıyorum hayatımı bileştireceğim insanın resimleri, arkadaş bile olsalar, farklı yerlerde. Bu tarz şeyler bana ters” diyen Gökhan ' a Zuhal Topal ' ın; “ Mehmet ve Seda ' nın ilişkisinde Hanife ' nin konuşulmasından mı rahatsız oldun?” diye sorması üzerine ortam gerildi.

Gökhan “Sosyal medyadan yüzlerce mesaj alıyorum. Hanife ' nin aklında başka biri olduğun söylüyorlar. Arıyorum açmıyor. Mesaj atıyorum cevap vermiyor. Ben de Hanife ' nin aklında başka biri olduğuna inanıyorum” sözlerinin ardından Hanife, gözyaşlarına boğuldu.

“Ben sana her şeyi anlattım. Şimdi geldin yüzüme vuruyorsun” diyen Hanife, sinir krizi geçirdi.

Gelin Adayı Hanife, Canlı Yayında Sinir Krizi Geçirdi ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arda ile arası açılan Fatih Terim bir kez daha dede oldu
Arda ile arası açılan Fatih Terim bir kez daha dede oldu
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia