Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölümde flaş gelişmeler

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölümde flaş gelişmeler

ATV'de başlayan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölümde heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Çarşamba akşamları izleyenleri ile buluşan dizinin başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ve Kerem Bürsin rol alıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. yeni bölümüyle bu akşam ATV ekranında...

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölümde flaş gelişmeler

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. yeni bölüm fragmanı yaınlandı. ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek'de bu hafta Ali ve Derin arasında yaşanan romantik anlar gün geçtikçe artıyor. Çarşamba akşamları izleyenleri ile buluşan dizinin başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ve Kerem Bürsin rol alıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. yeni bölümüyle bu akşam ATV ekranında...
 
BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK GENEL HİKAYE
 
Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.
 
Ali, "anne" dediği Rauf'un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf'un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.
 
BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI


Armatör Tekin Mirkelamoğlu'nun kızı Derin ise, Hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit'le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır.. Ali'nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de O sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar, ama O gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir...
 
Ali yıllardır özellikle İstanbul'a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, Şehre küstür, yıllar sonra "Rauf anne"si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.
 
BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 3. BÖLÜM FRAGMANI


Halbuki Rauf İstanbul'a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre.... Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır.. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı'yı bulur.
 
Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf'un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü