Reklamı Geç

Bu fotoğrafa tepki yağıyor!

Ünlü dergilere fotoğraf çekimi yapan Cüneyt Akeroğlu, dünyada en çok ziyaret edilen sanat müzesi olan Louvre'da çekilen fotoğrafı herkesi kızdırdı. Müzede bulunan bir heykelin boynuna oturarak poz veren Akeroğlu bu fotoğrafını İnstagram hesabından yayınladı. Akeroğlu'nun bu paylaşımını çok sayıda tepki geldi. Tepkilerin ardından Akeroğlu fotoğrafı kaldırdı.

Bu fotoğrafa tepki yağıyor!Ünlü moda dergilerinde fotoğrafçılık yapan Cüneyt Akeroğlu, dünyada en çok ziyaret edilen sanat müzesi olan Louvre'da bir heykelin üstüne çıktı, bu da yetmezmiş gibi fotoğrafı Instagram'da paylaştı. Akeroğlu, gelen tepkilerin ardından paylaşımı sildi.

Sol'da yer alan habere göre, Cüneyt Akeroğlu adlı moda fotoğrafçısının Instagram'da paylaştığı Louvre Müzesi fotoğrafı büyük tepki çekti. Louvre Müzesi'nde bir heykelin üzerine çıkan Akeroğlu, fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.
 
Gelen tepkilerin ardından paylaşımı kaldıran Akeroğlu'nun yaptığı hareket akıllara Portekiz'in başkenti Lizbon'da 126 yıllık Dom Sabastiao heykelini selfie çekmeye çalışırken kıran turisti getirdi. Geçtiğimiz yıl ise İtalya'nın başkenti Roma'da, 1800 yıllık sütuna adını yazan bir Türk öğrenci gözaltına alınmış ve para cezası ödedikten sonra serbest bırakılmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Ümran bebek öldü mü? Annesi babası yaşıyor mu merak edildi
Ümran bebek öldü mü? Annesi babası yaşıyor mu merak edildi