Bodrum Masalı 7.bölüm fragmanı yayınlandı Aslı'nın 'Ateş'li aşkı!

Bodrum Masalı 7.bölüm fragmanı yayınlandı Aslı'nın 'Ateş'li aşkı!

Bodrum Masalı'nda beklenen fragman yayınlandı. Aslı ve Ateş aşkı emin adımlarla ilerliyor Alara ise bu durumdan oldukça rahatsızdır. Alara bir bayan olarak Aslı'nın duygularını hissetmektedir. Yıldız ise Evren'den boşanma kararı alırken Su bu haber ile yıkılıyor.

Bodrum Masalı 7.bölüm fragmanı yayınlandı Aslı'nın 'Ateş'li aşkı!

Kanal D ekranlarında heyecanı doruklara taşıyan Bodrum Masalı yeni bölümü ile artık her Perşembe ekranlarda yerini alacak. Ateş ve Alara'nın aşkı kördüğüm olmaya mahkum. Ateş sevdiğinin ve aşkının peşinde emin adımlarla ilerlerken hiç bir şey göründüğü gibi kolay olmuyor. 

Bir yaz dizisi olarak başlayan Bodrum Masalı son bölüm ile özellikle gençlere hitap etmeye devam ediyor. Özellikle Ateş oyunculuğu ile göz doldururken yepyeni yeteneklerin doğmasına neden olan Bodrum Masalı heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Bodrum Masalı 7.bölüm ile 6 Ekim 'de Kanal D ekranlarında yerini alacak. 

Bodrum Masalı yeni bölümde Uzay yine ortalığı karıştırıyor. Kafenin açılacağı gün Uzay, zehirli varilleri sahile bıraktırınca polisler 1 hafta sahili kapatma kararı alır. Diğer yandan Evren'in evde suyu iyice ısınır. Yıldız, Evren'den boşanma kararı alması an meselesidir. 

Yapımcılığını TMC Yapım/ Erol Avcı'nın üstlendiği dizi Bodrum Masalı'nın başrollerinde, Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş) gibi genç isimler yer alıyor.

Kelebek'e katılan gençler yeni iş için kolları sıvıyor; Uzay ile Cenk'in tuzağına düşüyorlar!

Cahit, Uzay’ın yardımı ile Alara’yı bulur. Ateş’ten hesap sormak niyeti ile harekete geçer. Yıldız, Ateş’i korumak uğruna Ceyda ve Cahit ile de mücadele edecektir. Şule, Faryalı’nın Yıldız’a hala aşık olduğundan şüphelenmektedir. Kıskançlık içinde ne yapacağına karar vermeye çalışır. Faryalı ise Evren’in otelin aleyhinde çalıştığını fark eder ve Evren’e karşı tavır alır. Evren, planlarını gerçekleştirebilmek ve otelde söz sahibi olmak için çabalamaktadır. Bu uğurda herkesi ve her şeyi kullanmaya hazırdır. 

Bodrum Masalı 6. bölüm fragmanında Uzay ile Ateş birbirine giriyor!

Kelebek, uzun zamandır boş duran bir plaja kafe açma hayali kurmaktadır. Bu hayaline Ateş, Su ve Aslı da ortak olurlar ancak bu iş zannettikleri kadar kolay olmayacaktır. Uzay ve Cenk’in de bu girişimi baltalama istekleri gençlerin masum girişimini iyice zorlaştıracaktır. 
 
Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

bodrum masalı ile ilgili görsel sonucu

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. 

a

Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir. 

bodrum masalı ile ilgili görsel sonucu

BODRUM MASALI'NIN ATEŞ'İ

Tmc Film'in yapımcılığını Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini yapacağı yeni dizi Bodrum Masalı'nda oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ederken diziye yeni bir isim dahil oldu. Alperen Duymaz diziye Ateş karakteriyle katıldı.

1992 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1.83 boyunda, 73 kilodadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol oynamıştır.

alperen duymaz acı aşk

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü