Bizi bu kız bitirecek demişti tahammülü kalmadı!

Bizi bu kız bitirecek demişti tahammülü kalmadı!

Demet Akalın sosyal medyada en çok takipçisi olan Demet Akalın Instagram'ın yeni uygulaması canlı yayın yaptığı sırada Aleyna Tilki'nin şarkısı çıkınca büyük tepki verdi. Akalın, kanalı değiştirirken bir yandan da ” Tahammül edemiyorum bu kıza ve şarkısına” şeklinde konuştu.

Bizi bu kız bitirecek demişti tahammülü kalmadı!

Aleyna Tilki ilk çıktuğu sırada herkes büyük tepki verirken sesini çok beğiendiğini ifade ederek destek vermişti Demet Akalın ama anlaşılan o günler çabul bitti. 

Instagram üzerinden yeni başlayan canlı yayın uygulamasını deneyen Demet Akalın, yayın esnasında Aleyna Tilki şarkısına denk gelince sert bir tepki verdi. Son dönemde sık sık gündeme gelen ve alkollü mekanlarda sahne alması yasaklanan Aleyna Tilki'ye bir şok da Demet Akalın'dan.

ŞARKIYI DUYUNCA KANAL DEĞİŞTİRDİ
Araç kullanırken çekim yapan Demet Akalın, takipçileriyle konuştuğu sırada radyoda Aleyna Tilki şarkısı çalmaya başlayınca kanalı değiştirdi. Akalın, kanalı değiştirirken bir yandan da ” Tahammül edemiyorum bu kıza ve şarkısına” şeklinde bir yorumda bulundu.

Demet Akalın'ın bu tavrının sebebinin; Aleyna Tilki ile neredeyse kanlı bıçaklı olan şarkıcı Fulin’e verdiği desteğin yattığı iddia ediliyor.

sdgdfgdfg

Kendi albümü için besteci ve söz yazarı Sinan Akçıl'dan aldığı bir parçayı Fulin'e hediye eden Demet Akalın, bu jestini Twitter hesabından takipçileriyle de paylaşmıştı.

ALEYNA'YA BÖYLE DESTEK VERMİŞTİ

Kanal D'nin magazin programı Renkli Sayfalar'ın bugünkü konuğu 16 yaşındaki genç popçu Aleyna Tilki idi. Canlı yayında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sorularını cevaplayan Tilki, sahne hayatının yanında çocukluğunu da yaşamayı ihmal etmediğini ve hala yanında oyuncak taşıdığını söyledi.

İlk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye programında sesini duyuran ve keşfedilen Tilki, albüm çıkarıp sahnelerde yer almaya başlamıştı. Sesi ve şarkılarından çok yaşı ile gündeme gelen Tilki, geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan isimlerinden oldu. 16 yaşında alkollü mekanlarda sahne almasıyla eleştirilen Tilki'ye son destek Demet Akalın'dan geldi.

Sesini konuşun
Akalın Twitter hesabından "Sesini konusun bitirirse bizi bu kiz bitirecek yahu iki senemiz var " notunu düşerek hem Tilki'yi eleştirenlere cevap verdi hem de genç şarkıcıyı sesinin güzelliğinden dolayı övdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ilayda kara     2017-01-30 aleyna seni seviyoruz çok başarılısınnnnnnnnnnnnnnn
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü