Bircan İpek'in kocası kimdir merak konusu oldu!

Bircan İpek'in kocası kimdir merak konusu oldu!

Bircan İpek'in kocası aslında bir çok kişinin tanıdığı isim. Doksanlı yılların podyumlarında boy gösteren ünlü manken Şenol İpek'ten başkası değil. Güzelliği ile herkesi büyüleyen aynı zamanda sert çıkışları ile gündem oluşturan Bircan İpek'in takipçileri git gide artıyor.

Bircan İpek'in kocası kimdir merak konusu oldu!

Beyaz Tv'de yıllardır ekrana gelen bir sabah masa başı magazin akımı analizi olayını başlatan eğlence programı Söylemezsem Olmaz'ın başarılı sunucularından Bircan BALİ'nin kiminle evli olduğunu bilmeyenler varmış dedik ve burda açıklayalım istedik. Bircan'ın eşi eski manken Şenol İPEK.

bircan ipekin kocası kimdir ile ilgili görsel sonucu

GÜLBEN İLE BİRCAN ATIŞMASI

Lerzan Mutlu, sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında Gülben Ergen hakkında şaşırtıcı bir yorumda bulundu.

"Gülben'in sesi hiç yok" diyen ünlü şarkıcı, "Gülben'in bu noktalara gelmesinde Taşkın Sabah'ın büyük payı var" diye konuştu.

Lerzan Mutlu sözlerine şöyle devam etti: "Ama Gülben aklını kullanıyor, bir iş kadının bakış açısıyla müzik yapıyor, sanatçı duygusallığıyla değil."

bircan ipekin kocası kimdir ile ilgili görsel sonucu

"GÜLBEN'İ YAPAY BULUYORUM"
Söylemezsem Olmaz programının sunucularından, manken Şenol İpek'in eşi Bircan İpek, canlı yayında Gülben Ergen hakkında çok sert açıklamalar yaptı. "Gülben'i çok yapay buluyorum" diyen İpek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"EKRANDA GÖRÜNDÜĞÜ KADAR SICAK DEĞİL"
Bilimsel olarak bir insan günün 24 saatini gülümseyerek geçiremez. Gülben Ergen'i çok yapay buluyorum. İnanıyorum ki benim tarzımdaki herkes de öyle düşünüyordur. Ben lisedeyken Gülben Ergen bir gecemize gelmişti. Orada ekranda göründüğü kadar insanlara sıcak olmadığını gördüm. Mesela Nebahat Çehre çok soğuk durur, ama evine gitmiş biri olarak söylüyorum çok zarif ve sıcak bir insandır. Hülya Avşar mesela, bayılıyorum Hülya Avşar'a çünkü aklına ne gelirse kurmadan konuşuyor.

bircan ipekin kocası kimdir ile ilgili görsel sonucu

"ASLA ONUN GİBİ YAŞAYAMAM"
Bircan İpek'in açıklamaları üzerine söz alan ünlü oyuncu Oya Aydoğan ise "Gülben'in tanıyorum ve yapmacık olduğunu her zaman söylerim" sözleriyle izleyenleri şaşırttı.

Gülben Ergen'in kendisine çok hesaplı geldiğini söyleyen Aydoğan, ünlü şarkıcının hep bir sonraki adımını düşündüğünü belirtti ve "Ben asla onun gibi yaşayamam" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü