Reklamı Geç

Belçim Bilgin Erdoğan kimdir merak ediliyor! Yılmaz Erdoğan ile Belçim boşandı mı

Belçim Bilgin Erdoğan ve Yılmaz Erdoğan'ın boşanması herkesi şaşırttı. 10 yıl önce evlenen Belçim Bilgin Erdoğan ve Yılmaz Erdoğan'ın boşandığına yönelik haberler gündeme geldi. Boşanma haberleri hakkında BKM'den açıklama geldi. Açıklamada Belçim Bilgin Erdoğan ve Yılmaz Erdoğan'ın boşanmadığı açıklandı.

Belçim Bilgin Erdoğan kimdir merak ediliyor! Yılmaz Erdoğan ile Belçim boşandı mıYılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin Erdoğan'ın boşandığına yönelik çıkan haberler herkesi şaşırttı. 2006 yılında nikah masasına oturan çiftin anlaşmalı olarak boşandığı iddia edildi. Bugün gündeme gelen boşanma haberleri hakkında BKM'den açıklama yapıldı. Açıklamada haberlerin asılsız olduğu bildirildi. 

Bir süredir aralarında ayrılık rüzgarları estiği söylenen ve Belçim Bilgin Erdoğan’ın İngiltere’ye taşınmasıyla ayyuka çıkan boşanma söylentileri içinde bulunduğumuz gün çıkan bir gazete haberi sonrası bambaşka bir boyut kazandı. Gazetede Yılmaz ve Belçim Bilgin Erdoğan çiftinin anlaşmalı olarak boşandığı, sadece çocukları için görüşmeye devam ettikleri söyleniyordu. Çiftin 10 yıllık evliliğinin bittiği yönündeki bu şok haber BKM’den gelen açıklamayla yalanlandı. Duymayan Kalmasın adlı programda Deniz Akkaya tarafından masaya yatırılan boşanma haberi BKM’den gelen açıklamayla yalanlanmış oldu. Akkaya’nın duyurduğu açıklamaya göre, Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan’ın boşandığı iddiaları gerçeği yansıtmıyor. BKM’nin yaptığı açıklamada iddiaların tamamen asılsız olduğu belirtiliyor.

BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN KİMDİR?

31 Ocak 1983 tarihinde doğdu. Küçüklükten beri oyuncu olacağını söyleyenlerden birisi olduğunu belirten Belçim Bilgin tiyatroya bu yıllarda bağlandı. İlkokulu Salih Alptekin İlkokulu'nda okuduktan sonra babasının tayini nedeniyle İskenderun'a taşındılar. Ortaokulun son yılı ve lise yıllarını Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nin sosyal ortamında geçirerek 2001'de Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nden mezun oldu.

2002'de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü'nde yüksek eğitimine başladı. Ancak lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçim Bilgin, oyuncu olmayı düşünüyordu. Bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan'la tanıştı. Bu olaydan sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris'e yerleşti. Burada 2 sene kalan Belçim Dol adlı film'de de rol aldı. 2006 yılında Türkiye'ye dönen oyuncu Yılmaz Erdoğan'la evlendi. Hatırla Sevgili adlı dizide Defne karakterini canlandıran Belçim eşi Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı bir oyunda rol almak istediğini de belirtmiştir.23 Ocak 2009 da vizyona giren Güz Sancısı filminde Nemika karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ocak 2011'de Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde baş rol oyuncusu olarak görev almıştır.Son olarak Fox TV'de yayınlanan Kördüğüm adlı dizide başrol oyuncusu olarak rol almaktadır.

DENİZ AKKAYA ' YILMAZ ERDOĞAN'A HALA AŞIĞIM'

 

Deniz Akkaya; “Yılmaz benim eski erkek arkadaşım, bunu itiraf etmekte bir sakınca görmüyorum. Hatta fikren ve ruhen Yılmaz Erdoğan’a hala aşığım. Ama artık Yılmaz Erdoğan’ın başka kafalarda yaşadığını ve ermiş olduğunu düşünüyorum. Yılmaz dünyevi olaylardan koptuğu için bu evlilik buralara geldi. Belçim ise hala dünyevi olaylardan zevk almak istiyor, başarılara imza atmak istiyor, Yılmaz doymuş. Ayrılığın asıl sebebi budur. “ açıklamasında bulundu.

Deniz Akkaya'dan itiraf: Yılmaz Erdoğan’a hala aşığım…

Yılmaz Erdoğan ve Deniz Akkaya aşkı bir dönemin en çok konuşulan magazin olayıydı

belçim bilgin erdoğan kimdir yılmaz erdoğan ile belçim bilgin erdoğan boşandı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arda ile arası açılan Fatih Terim bir kez daha dede oldu
Arda ile arası açılan Fatih Terim bir kez daha dede oldu
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia