Bebek odasında yaşananları unutup...

Bebek odasında yaşananları unutup...

Asena Erkin ile bebek odasında görüntülendikten sonra şok eden gelişmelere imza atmıştı Berkay. Ardından geçen yaz evlenen Berkay Caner Erkin'in açıklamalarından sonra yaptığı açıklama ile magazin manşetlerinde yerini aldı.

Bebek odasında yaşananları unutup...

Asena Erkin ve Caner Erkin'in boşanmasından sonra Caner sessizliğini ilk kez geçtiğimiz günlerde bozdu. Asena Atalay'ın eski kocasının yeniden evlenmesiyle oğlu Çınar'ın masraflarını göz önünde bulundurup Caner'i suçlamıştı. Caner'in açıklamasının ardından Berkay'a gözler çevrildi. 

Berkay, önceki akşam Mall of İstanbul'da konser verdi. Ünlü şarkıcı, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bir dönem adı Asena Atalay'la anılan Berkay'a, Caner Erkin'in "Evlilik birliği sürecinde üçüncü kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım" sözleri hatırlatıldı ve "Çıkan haberlerde sizin de adınız geçti, Caner Erkin'in bu sözlerine ne diyeceksiniz?" diye soruldu.

HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YİYOR

Şarkıcı, şöyle yanıt verdi: "Üçüncü kişiler diyor, kişi demiyor. 'Kişiler' olunca bir kişi olmuyor zaten. Konunun benimle alakası yok. Beni ilgilendiren bir konu değil. Adım 3 yıl önce geçmiş olabilir ama kendisine sorarsanız cevabı verir. Biz eşimle gayet mutluyuz. Gündemimizin yüzde 1'i bile değil bu konu. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü