Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'dan ayrıldı mı birlikteler mi hayranları merakta!

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'dan ayrıldı mı birlikteler mi hayranları merakta!

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile aşklarına dolu dizgin devam ediyor. Haklarında sürekli ayrılık haberleri çıkan çiftin son durumlarında neler oluyor merak ediliyor. Gupse Özay çok fazla gündemde değil ama Barış Arduç son zamanların en çok aranılan ismi oldu.

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'dan ayrıldı mı birlikteler mi hayranları merakta!

Barış Arduç ve Gupse Özay aşkında son durum özellikle Barış hayranlarının ilgi alanına giriyor. Deliha isimli filmde tanışıp büyük aşk yaşamaya başladı. Bu film Barış Arduç'un dönüm noktası olurken Kiralık Aşk ile oyunculukta zirve yaptı. Dizide rol aldığı Elçin Sangu ile aşk yaşadıkları sık sık gündeme gelse de Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, önceki akşam Arnavutköy'de bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Çıkışta gazetecilerle sohbet eden Arduç'un kilo aldığı, saçını ve sakallarını uzattığı dikkatlerden kaçmadı.

Barış Arduç, Gupse Özay
Gazeteciler yakışıklı oyuncuya "Gupse Özay'dan ayrıldığınız doğru mu?" diye sordu. Barış Arduç, şu yanıtı verdi: "Biz Gupse'yle çok mutluyuz,harikayız, iyiyiz." diye karşılık verdi. Muhabirlerin "Evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusunu da "Kısmet arkadaşlar eğer öyle bir şey olursa bunu sosyal medya ya da başka bir yerde göremezsiniz. Yüzüne karşı söylerim." diye yanıtladı.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

Barış Arduç (d. 9 Ekim 1987, İsviçre)[1] Türk dizi ve sinema oyuncusu.

İsviçre'nin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanıştıktan sonra profesyonel oyunculuğa adım attı.

İlk olarak Küçük Hanımefendi (2011) , Dinle Sevgili (2011) , Pis Yedili (2011) gibi dizilerde rol aldıktan sonra Benim İçin Üzülme (2012), Bugünün Saraylısı (2013-14) ve Racon: Ailem İçin (2015) adlı dizilerde oynayarak adını iyice duyurdu.

Kendisine şimdiki popülerliğini kazandıran Kiralık Aşk (2015) adlı diziyle şöhretini iyice pekiştirdi. Oynadığı televizyon dizilerinin dışında sinema filmlerinde de yer alan oyuncu, aynı zamanda aktif olarak destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettirmektedir.

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre'nin Scherzingen şehrinde[1][2] emlakçılık yapan Gülay ve Erol Arduç çiftinin ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Aslen Arnavut olan Barış Arduç, baba tarafından Ordu Fatsa'lı, anne tarafından Artvin'lidir.[2] Ağabeyi Onur Arduç ve kardeşi Mert Arduç ile beraber 3 kardeştir. 8 yaşında ailesiyle beraber yurtdışından Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, ilkokulu Sakarya ve Gölcük'te bitirdi. 17 Ağustos 1999'da Gölcük'te yaşanan deprem sebebiyle ailesi ile beraber Bolu'ya taşınmak zorunda kaldı.[3] Ortaokulu ve lise 1. sınıfı Bolu'da okuduktan sonra, lise 2. sınıfta ailesiyle beraber İstanbul'a gelerek ortaöğrenimini burada tamamladı.[4]

Liseden mezun olduktan sonra Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini kazandı fakat ilk yılında okula adapte olamayınca İstanbul'a geri döndü.[4] Aktif olarak yüzme, dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol gibi spor dallarıyla uğraşmasının yanı sıra Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'na bağlı olarak Şile 'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı.[1] Daha sonra tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanışıp Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi aldı.[5] Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda teatral eğitimine katıldı ve profesyonel oyunculuğa adım attı

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü