Barış Arduç Gupse Özay evleniyor mu (Gupse sinayli çaktı)

Barış Arduç Gupse Özay evleniyor mu (Gupse sinayli çaktı)

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı ismi Barış Arduç'un uzatmalı sevgilisi Gupse Özay yeni filmi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.Gupse Özay ayrıca sorulan evlilik sorusuna çok net bi ifade ile açıklamada bulundu.

Barış Arduç Gupse Özay evleniyor mu (Gupse sinayli çaktı)

Gupse Özay'ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde yer aldığı "Görümce" filminin basın tanıtımı yapıldı.

Geniş oyuncu oyuncu kadrosuyla sezonun iddialı yapımları arasında yer alan "Görümce" filminin senaristi ve başrolü Gupse Özay, basın tanıtımında konuştu.

Gupse Özay ile Barış Arduç evleniyor mu? Sinyal verildi!

Senaryoyu kendi yaşadıklarından esinlenerek yazdığını anlatan Özay, "Film net beni anlatıyor denilebilir, yüzde yüz ben ve benim yaşadıklarım, çok zayıfladım bu film için, kafamdaki görümce rolü biraz kara kuru zayıf bir şeydi, daha önce tartıldığımda 49 kiloya kadar gerilediğimi gördüm ama üstüne biraz aldım, filmler beni zayıflatıyor" dedi.

"Kiralık Aşk"ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç'la uzun süredir birlikte olan güzel oyuncu, özel hayatıyla ilgili de ipuçları verdi.

Gupse Özay ile Barış Arduç evleniyor mu? Sinyal verildi!

Geçen yaz Arduç'un ağabeyinin düğününe katılan Özay konu hakkında "Evet Barış'ın ağabeyi evlendi, üç erkek kardeşler, ben de aileden herkesi tanıyorum" diye konuştu.

Konu düğüne gelince Barış Arduç'la evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusu sorulunca Gupse Özay'dan ilginç bir cevap geldi;

"Düğünleri severim, halayları severim, ama hiç imrenmedim, 1500 kişiyi öpemem, şu an böyle güzeliz"

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Isimsiz     0000-00-00 Bence birbirinize hiç Yakışmiyosunuz barış seni napsin ya çirkin şey
ece     2016-10-09 gupse abla barış ağabeyle n olu evlenin birbirinize çok yakışıyorsunuz
DefÖm     0000-00-00 Bence de sen 1500 kişiyi öpme bırak ta barış hayatını yaşasın seninle öldürmesin gençligini pissssss gupse
HAYAT TOPTAŞ     2016-10-09 MECBUR ÖYLE DİYECEKSİN YAŞLI KADINI ALSIN NE YAPSIN EVLENMEK İÇİN ÖLDÜN ÇAKTIRMADAN SİNYAL VERİYORSUN BİZ PEDEGOJİYİ İYİ BİLİRİZ GUPSE KENDİNİ KANDIR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü