Bahar Mehmet'ten ayrıldı mı beklenen açıklama!

Bahar Mehmet'ten ayrıldı mı beklenen açıklama!

Esra Erol'un en gözde çiftlerinden olan Bahar ve Mehmet aşkı bitiyor mu merak ediliyor. Bugün 14 Şubat Sevgililer günü ve Bahar ile Pamuk gözyaşları içinde çıktılar ekranlara. İki güzelin ne açıklayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Bahar Mehmet'ten ayrıldı mı beklenen açıklama!

ATV ekranlarında yayınlanan kalitesinden ödün vermeden yoluna emin adımlarla ilerleyen Esra Erol'la da yaşanan büyük aşka nazar mı değdi bu özel günde neler oldu izleyici şokta. 

Bahar ve Mehmet 'in aşkı bir serüven gibi yaşandı ekranlarda. Bir küs bir barışık devam eden çift sezon başında ayrı olarak girdikleri sezonun ortasında iki kez küstü barıştı. Dün dosta düşmana karşı el ele çıkan ünlü çiftin aşklarına nazar değdi.

Bahar ve Pamuk ikilisi gözyaşları içinde çıktı izleyici karşısına. Bahar dün sevdiği adamın arkasında dağ gibi dururken bugün bu özel günde herkesin birbirine aşklarını haykırdıkları bugün gözyaşları eşliğinde kalan Bahar'ın açıklamaları merak konusu oldu. 

Bahar sosyete güzeli Mehmet Urfalı olarak nam saldı bu aşka kültürel farklılık mı darbe vurdu izleyici Bahar'ın yapacağı ilk açıklamayı bekliyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü