Babam ve ailesi'nin Kadir'i (Caner Şahin) kimdir nerelidir

Babam ve ailesi'nin Kadir'i (Caner Şahin) kimdir nerelidir

Babam ve ailesi dizisi Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip ediliyor.Dizide oynayan karakterlerden olan Kemal ise en çok dikkat çeken isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.Dizinin Kemal'i Caner Şahin hakkında bilinmeyenler hakkında ki bazı bilgileri sizler için derledik.

Babam ve ailesi'nin Kadir'i (Caner Şahin) kimdir nerelidir

Caner Şahin 1992 yılında dünyaya geldi. Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Eğitimine devam ederken bir yandan da arkadaşları ile beraber Tiyatro Lahza’yı kurdu. Caner Şahin Tiyatro Lahza’da oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmaktadır.

Caner Şahin ekran önüne daha önce hiç çıkmamıştır, Babam ve Ailesi onun ekran önünde ilk oyunculuk deneyimidir.

Caner Şahin
Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2016 – Babam ve Ailesi (Kadir) (TV Dizisi)

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
adsız     2016-10-30 son zamanlarda dizilerdeki işe yaramaz gençlerden gına geldi. Caner yüreğimize su serpti.tam bir merdosun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü