Baba'dan Beşiktaş'lı Şükran Ovalı ilk kez konuştu bombaları patlattı

Baba'dan Beşiktaş'lı Şükran Ovalı ilk kez konuştu bombaları patlattı

Futbolcu Caner Erkin ile birlikteliği magazin basınının gündemine oturan Şükran Ovalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.Doğuştan Beşiktaş'lı olduğunu ifade eden Ovalı Caner'in Beşiktaş'a transfer olmasına çok sevindiğini söyledi ve ilişkileri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Baba'dan Beşiktaş'lı Şükran Ovalı ilk kez konuştu bombaları patlattı

Futbolcu Caner Erkin’le birlikte olan oyuncu Şükran Ovalı, aşk hayatı hakkında ilk kez konuştu.Caner Erkin’le olan ilişkisi ilk günden beri magazin gündeminde olan Ovalı, “İlişkimle ilgili madem çok soru soruluyor, şöyle söyleyeyim; Caner çok başarılı bir futbolcu ve çok iyi bir insan ve biz çok mutluyuz. Umarım ki bir ömür böyle devam eder” dedi.

"AİLE KURMAK İSTİYORUZ"

Ovalı, Habertürk gazetesine verdiği röportajda, “Her şey söylediğimiz, yazdığımız, konuştuğumuz gibi, ilişkimiz yoktu, şimdi var, çok mutluyuz. İlerisine götürmek istiyoruz, bir aile kurmak istiyoruz, umarım da böyle devam eder” şeklinde konuştu.

Şükran Ovalı Caner Erkin aşkıyla ilgili ilk kez konuştu

BABADAN BEŞİKTAŞLIYIM"

“Ben babadan Beşiktaşlıyım” diyen 31 yaşındaki oyuncu, “Takımımı çok seviyorum, çocukluğumdan beri bu böyleydi. ‘Hak eden kazansın’ diyenlerdenim. Elimden geldiğince Beşiktaş maçlarına gidip izledim” dedi

"BEŞİKTAŞLI CENTİLMEN OLUR"

Ovalı, Beşiktaşlılığıyla ilgili şunları söyledi:

“Futbol bilgimle dünya ligi hakkında konuşamam ama Beşiktaş sevgisiyle şunu diyebilirim ki, Beşiktaşlı olmak centilmen olmaktır. Başka renklere zor zamanlarında destek vermektir.”

"ÇARŞI EN KARİZMATİK TARAFTAR"

Ovalı, “Çarşı’yı duruşu ve tavrıyla çok seviyorum. Bütün takımların vicdanlı ve bilinçli taraftarlarını seviyorum ama Çarşı tartışmasız Türkiye’nin en karizmatik taraftarı” dedi.

Şükran Ovalı Caner Erkin aşkıyla ilgili ilk kez konuştu

ALKONA ATKI ASTI

Geçtiğimiz sezon sonu Fenerbahçe'den İtalya'nın Inter takımına transfer olan ancak daha sonra teknik direktör değişikliği nedeniyle kadroda düşünülmeyen 27 yaşındaki Caner Erkin, tekrar Türkiye'ye dönerek Beşiktaş'a imza attı. Ovalı, transferi evinin balkonuna atkı asarak kutladı.

NİKAH SİNYALİ

Ovalı için “Aşık olduğum kadınlayım” yorumunu yapan milli futbolcunun sevgilisini ailesiyle tanıştırdığı ve çiftin yakın zamanda nikah masasına oturacağı iddia edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kadriye koca     0000-00-00 Çok yakışıyorsunuz caner bence mutluluğu hak ediyor artık asena onu haketmiyordu Şükran olmamı çok hoş çok kalbi yüreği güzel birisine benziyor ben çok beğeniyorum bence tanrı Caner'i ödüllendirdi İnşallah çok mutlu olursunuz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü