Avatar Atakan'ın nişanlısı kim arkadaşının sevgilisi mi? Berna Demir'den şok iddialar

Avatar Atakan'ın nişanlısı kim arkadaşının sevgilisi mi? Berna Demir'den şok iddialar

Avatar Atakan'ın nişanlısı kim merak konusu oldu. Avatar Atakan'ın eski sevgilisinin twetleri gündeme bomba gibi düştü. Atakan'ın o küfürlü videolarının eski sevgilisi tarafından gönderildiği iddia edildi. Çünkü o vidoeların ardından eski sevgili şok twetler atıp mutluluğunu gösterdi.

Avatar Atakan'ın nişanlısı kim arkadaşının sevgilisi mi? Berna Demir'den şok iddialar

Avatar Atakan'ın Survivor yarışmasına giderken ayrıldığı bu yüzden Berna Demir'in Acun Medya'ya bir mektup yazıp yarışmaya katılmak istediğini söylediği iddia ediliyor. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda Nihat Doğan o mektup ile ilgii şok açıklamalarda bulundu. 

Survivor Atakan Arslan ve Serap Korkmaz nişanlandı. Survivor 2016 şampiyonu Çağan Atakan Arslan, Serap Korkmaz ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı.Survivor'da şampiyon olarak adını Türkiye'ye duyuran "Avatar" lakabıyla da tanınan milli boksör Atakan Arslan, Serap Korkmaz ile dün akşam aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı. Avatar Atakan'ın nişanlısı Serap Korkmaz tasarımcı.

Atakan tarafından darp edildiğini söyleyen Berna Demir

Avatar Atakan nişanlandı haberinden iki gün sonra basına servis edildi. Atakan’ın küfürlü videosunu sızdırankişinin Berna Demir olduğu iddia ediliyor. İddialara göre Atakan, çok samimi bir arkadaşının kız arkadaşı Serap Korkmaz ile nişanlandı.

Survivor Atakan’ın nişanlanmasından 3 gün sonra Atakan’ın küfür ettiği videonun ortaya çıkması manidar bulundu.

Berna Demir kimdir?

Berna Demir Atakan'ın eski kız arkadaşı. İddialara göre 2 gün önce Serap Korkmaz ile nişanlanın Atakan ile uzun süre ilişki yaşadı. Yine iddialara göre Atakan'ın Türk halkına küfür ettiği videonun daha uzun bir video da var. Söylemezsem Olmaz programında Berna

Ömür Varol, "Berna Demir'e ulaştık. Elinde videonun daha uzun bir versiyonu olduğunu söyledi. Gülşah Saraçoğlu da kızın kendisiyle görüşmek istediğini anlattı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü