Aslıhan Doğan'dan duygusal paylaşım! 'Efsaneler kavuşamamakla biter'

Aslıhan Doğan'dan duygusal paylaşım! 'Efsaneler kavuşamamakla biter'

Arda Turan ile yollarını ayıran Aslıhan Doğan dün sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Arda Turan ile 2 yıllık ilişkilerini ev ortamı yüzünden bitirdiğini açıklayan Doğan paylaşımı ile herkesi şaşırttı. Doğan'ın paylaşımında ki şu sözler dikkat çekti "Unutma masallar mutlu sonla, efsaneler kavuşamamakla biter.."

Aslıhan Doğan'dan duygusal paylaşım! 'Efsaneler kavuşamamakla biter'

Aslıhan Doğan, evlenmelerine kesin gözüyle bakılan futbolcu Arda Turan ile 2 yıllık ilişkisi sürpriz bir şekilde bitirmiş ve ayrılık nedenini 'Arda'nın ev ortamı bana uymadı' sözleriyle açıklamıştı. Özel hayatında zor günler geçiren Aslıhan Doğan Instagram'da manidar bir paylaşım yaptı.
 
BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Meriç Keskin'in 'Birkaç tavsiyem var' yazısına sayfasında yer veren Aslıhan Doğan'ın paylaşımı binlerce beğeni aldı.
 
MASALLAR MUTLU SONLA, EFSANELER KAVUŞAMAKLA BİTER

 "Bir şarkın olsun. Senin olsun. Hayatına her giren insana "bu benim şarkım bak" diye dinlet.
Tek bir parfümün olsun. Özdeşleşmek iyidir.Öyle bir sana ait olsun ki, bir yabancıda bile duysa "acaba burda mi" diye kokuyu duyanın gözü seni arasın..

Bir tane en yakın arkadaşın olsun. Sadece kötü günde değil, iyi günde de aradığın ilk kişi olsun. Herkes gittiğinde "şanssızlığınıza" biraz gülün, biraz ağlayın..

Bir tane çok büyük aşkın olsun. Rakıya bahane olsun. Bir dönem çok sevmiş ol, bir dönem nefret etmiş. Her şey küllendikten sonra tebessümle hatırla.. Unutma masallar mutlu sonla, efsaneler kavuşamamakla biter..
 
Bir evlat edin. Bir kedi olur, yada bir köpek de. Ama olsun. Birinin kahramanı olmak istersen bundan büyük fırsat olamaz. Sevmek çok güzel. Hele bir de her koşulda sevilmek..
 
Bol bol Kitap oku. Biri seni derinden etkileyene kadar oku..
 
Bir hobin olsun. Kaçmak için. Dünyadan uzaklaşabildiğin. Onunla övün..
 
alaş bir restaurant edin. Patronundan garsonuna kadar tanı. Kafan mı bozuk, mekan dolu mu, sana yer açacakları kadar müdavimi ol. Bir masan olsun hep oturduğun..
 
"BİR ALANIN OLSUN DUVARIN DİBİNE ÇÖKÜP AĞLAYABİLDİĞİN"

Bir şey iste. İmkansız olsun. Peşinden koş. Yorul. Defalarca vazgeç. Defalarca dene. Susmanın çaresizliğini de yaşa bağırmanın da. Uykuların kaçsın..
 
Vakit ayırdığın bir ailen olsun. Yarın kaybettiğinde keşke daha çok zaman ayırsaydım demeyeceğin. Pişmanlık kötüdür. Bir daha geri getirmeye gücünün yetmedikleri için ise işkence. Kıymetini bil..
 
Sınırların olsun aşılamayacak. Duvarların olsun yıkılamayacak..
 
Bir alanın olsun metre karesi dert değil. Kapısını kapattığında gerçek sen olabildiğin. Dört duvardan birininin dibine çöküp ağlayabildiğin. Güçsüzlüğünü yaşayabildiğin. Sonra daha güçlü kalkabildiğin. Kaldığın yerden devam edebildiğin..."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü