Asla Vazgeçmem nasıl bitti Son bölümü ile nefes kesti

Asla Vazgeçmem nasıl bitti Son bölümü ile nefes kesti

Asla Vazgeçmem final bölümü ile nefesleri kesti. Yayınlandığı ilk günden itibaren reytinglerde üst sıralarda olan Asla Vazgeçmem dün akşam final bölümü ile ekranlara geldi. Adına yakışır bir final ile ekranlara veda eden dizinin son bölümünde neler oldu.

Asla Vazgeçmem nasıl bitti Son bölümü ile nefes kesti

Show Tv ekranlarında yayınlanan Asla Vazgeçmem son bölümü ile ekranlara geldi. Nur ve Yiğit'in bir türlü birlikte yaşayamadıkları aşkları sonunda kavuşmalarını sağlayabilecek mi merak ile bekleyen yüzlerce kişi Asla Vazgeçmem'in son bölümünü izlerken gözyaşlarına hakim olamadılar. 

Aradan 3 ay geçmiştir. Nur demir parmaklıklar ardında Yiğit’in geleceği günü beklerken, Yiğit; yürüyemeyen oğlu Mert’i İclal ile birlikte fizik tedaviye götürmektedir. Nur’un tüm kalbiyle yanında olan Fatih artık duygularını saklamak istemez. 

asla vazgeçmem final ile ilgili görsel sonucu

Gerekirse Yiğit’i karşısına almaya hazırdır. İclal ve Aytül yaşananları kabullenememiş, yürekleri soğumamıştır. Aytül, Nur’u hapishaneden sağ çıkartmamayı kafasına koymuştur. Herkes ‘adalet’ gününü beklemektedir. Hak yerini elbet bulacaktır. Diğer yandan doğum yaparken ölümden dönen Elmas ,bebeğiyle hala hastanededir. 

Cahit ve Nazan planlarını yapmış, Aslan bebeğin küvezden çıkacağı günü beklemektedir. Nazan, Cahit ve Aslan bebek Elmas’dan uzakta yeni hayatlarına başlayacaktır.

asla vazgeçmem final ile ilgili görsel sonucu

Dizi neden finale gidiyor?


Oyuncuların yeni projeleri mi, yoksa iki sezonun ardından reytinglerinin düşeceği düşüncesi mi bilinmez ama Asla Vazgeçmem dizisi bitiyor.Yeni sezonda ekranlarda sadece 3 bölüm yer alacak olan dizi Asla Vazgeçmem'in

asla vazgeçmem final ile ilgili görsel sonucu

57.bölümünde neler yaşanacak iddialar nedir?

 23 haziran perşembe akşamı ekranlara veda eden Asla Vazgeçmem 56.bölüm sonrasında sezon finali ile seyirciye veda eden dizi, bir sezon daha devam edecek Nur ve Yiğit aşkı seyredilecek derken dizi yönetimi final yapma kararı aldı. pek çok tepki mesajı alan Asla Vazgeçmem dizisinin yapımcısı Faruk Turgut,aldığı tepkiler sonrasında kararın değiştirecek mi bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.
asla vazgeçmem final ile ilgili görsel sonucu

Yapımcıdan hayranlar üzen açıklama geldi

Sevilen dizi hakkında şunlar söylendi:  “Asla Vazgeçmem” isimli dizi filmimizin senaryosunun ve ana öyküsünün artık sonuna yaklaşıldığı ve bu noktada senaryoyu zorlayarak dizi filmimizi devam ettirmenin sadık izleyicilerimize saygısızlık teşkil edeceğini ve etkili bir final ile hikâyemizi artık sonlandırmanın izleyicilerimiz açısından en doğru seçenek olduğunu düşündüğümüzden, yapımcısı olduğumuz Asla Vazgeçmem isimli dizi filmimizi, Kurban Bayramından sonraki haftalarda yayınlanacak 3 bölüm sonrasında, 59. final bölümü ile sonlandırmaya karar vermiş bulunuyoruz. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla arz olunur. Buna ilave olarak Faruk Turgut kendi hesabından"Dün yayınlamış olduğumuz basın bülteninde detaylarını anlattığımız gerekçelerden ötürü Asla vazgeçmem Eylül ayında kendi gününde 3 bl." mesajını yayınladı. Ancak tepkiler çığ gibi büyüyor.

İşte Asla Vazgeçmem Sezon finaline tepkilerden bir kaçı

Senarist değiştirseydiniz senaryo toparlanabilirdi ama 3 bölümden sonra final yapmak nedir? Madem öyle haziranda final olsaydı senaryo sıkıntısı hikaye bence... gerçeği söyleyin.. Bu dizi finali haketmiyo o zaman neden 3.sezonu başlatıyorsunuz ya

Biz bu diziden o berbat senaryo'ya rağmen vazgeçmedik ama karşılığı da böyle aldık.. Saygısızlık bu..
bütün izleyici umutla heyecanla yeni sezonu beklerken herkesi sinir krizine soktunuz bravo 3 blmmus lutfetmissiniz
şaka gibi ya yazıklar olsun devam dediniz daha nur ve Yiğit aşkını görmeden bitecek diziye bak aslavazgecmem

 Asla Vazgeçmem sezon finali bölümündeki hatalar

1-Hiç yemek yapmayı bilmeyen Fikret sürekli mutfakta göze çarptı. Daha önce bu tür konulardaki yeteneksizliğinden bahseden Fikret bu kadar kısa sürede yemek yapmayı nasıl öğrendi?
2-Sürekli Nur'a içecek ve yemek getiren Fikret'in durumu kimsenin dikkatini çekmiyor. Çöp gibi kız Nur'da neden getiriyorsun demiyor.
3-Nur kalbinden günlerce sıkıntı çekiyor ve kimse doktora gidelim demiyor. Diğer bölümlerde sürekli doktora giden Nur, bu bölümde gitmiyor.
4-Evde herkese laf sokan hizmetçilere kimse ağzını açmıyor.
5-İyi rolleri canlandıranlar herşeyden habersiz kötü rolü canlandıranların herieyden haberş var
6-Her bölümde iyi rol oynayan Fikret'in abisi birden kötü adam oluyor.
7-Nur, Mert'e çarıptıktan sonra yerinden kalkamıyordu hastanede tutuklandı ve yürümeye başladı.
8-Bir çocuk yola o hızla nasıl top fırlatacak?
9-Nur, Mert'i kendi çocuğu gibi çok severken bir kaç depresyon hapıyla Mert düşmanı oldu.
10-Hep kötülerin kazanması , iyiler aptal mı sorusunu akla getirdi.

 Asla Vazgeçmem Sezon Finali Nur'un Peşini Bırakmayan Talihsizlikler

Cahit'in sinir bozucu tavırları Nazan'dan ayrılmak istememesi ve bebeği annesinden alma olanları ekran başındakilerin tepkisine yol açarken Nazan ve Elmas arasında kavga olur. Kavgada Elmas'ı yaralayan Nazan ne yapacak? Bebeğini dünyaya getiren Elmas kurtulamaz. Mert'in kalbini kazanmaya çalışan Yiğit , Nur'la bir onun şımarık olduğu iddiaları üzerine kavga eder. Nur'a aşk yemini eden ve bir daha ayrılamamak üzere söz veren Yiğit Nur'un kazası sonrasında ne yapacak? Fikret yeni bir oyunun içinde bulur kendisini. 
 

asla vazgeçmem final ile ilgili görsel sonucu

Geçen bölümlerde neler yaşanmıştı?

Cahit'ten Nazan'la İşbirliği . Doğum öncesinde Elmas'a ben boşandım diyerek doğacak bebeği elde etmeye çalışan Cahit adım adım planını uygular. Nazan geçici olarak evden gider ve Elmas yaşanan her şeye inanır. Yeni karakter olarak gelen Fikret hanımda olan enteresan haller Yiğit'in dikkatini çeker. 

Emin ve Yiğit'in kardeşi arasındaki yakınlık herkesin dikkatini çeker. Gerçekte  sevdiği kızın Yiğit'in kardeşi olduğunu öğrenmesi ise bardağı taşıran son damla olur. Yağmur Yaren ikilemi sonunda iki seven kavuşacak mı bunu 27 mayıs perşembe akşamı yayınlanacak olan Asla Vazgeçmem 52.bölümde göreceğiz.
Sezon finali mi yapacak yoksa finalle son mu bulacak derken henüz Asla Vazgeçmem yönetiminden bir açıklama gelmedi. Sosyal medyada geniş bir fana sahip olan Yiğit ve Nur aşkı diğer final yapan dizilerin oyuncuları gibi uzun süre etkisini sürdüreceğe 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatos ozdemir     2017-01-21 Asla vazgeçmem hala aklımda nolurdu danki final yapmasaydiniz asla vazgeçmem finali hak etmedi hiç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü