Aşk ve Mavi'nin Mavi'si Burcu Kıratlı'nın sevgilisi kimdir?

Aşk ve Mavi'nin Mavi'si Burcu Kıratlı'nın sevgilisi kimdir?

Aşk Mavi'nin Mavi'si yepyeni rolle ekranlara geldi. Genç ve güzel oyuncu Burcu Kıratlı daha önce Ahmet Kural ile yaşadığı büyük aşk ile gündeme gelmiş ve sonrasında ayrıldılar. Bu ayrılık Burcu Kıratlı'nın yeniden doğmasına neden oldu.

Aşk ve Mavi'nin Mavi'si Burcu Kıratlı'nın sevgilisi kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi'nin güzel oyuncusu Mavi yani Burcu Kıratlı ilk önce Elde Var Hayatta isimli gençlik dizisi ile ekranlara gelmişti. Aynı dizide rol alan yakışıklı oyuncu Ahmet Kural iel büyük aşk yaşamış hatta evlilik yolunda attıkları ilk adım ile magazin gündemini çok sık meşgul etmişti ama bu aşk çabuk noktalanmıştı.

Burcu Kıratlı şimdilerde Aşk ve Mavi ile ekranlarda. Emrah ile rol aldıkları dizide rolüyle göz dolduruyor.

burcu kıratlı ahmet kural neden ayrıldı ile ilgili görsel sonucu

BURCU KIRATLI KİMDİR?

Burcu Kıratlı, (d. 23 Temmuz 1989, İstanbul), Türk oyuncu. Şu anda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıkmaktadır.[1]

Hayata gözlerini İstanbul'da açan Kıratlı, ilk okul öğrenimini Ata Koleji'nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji'nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji'nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.

burcu kıratlı ahmet kural neden ayrıldı ile ilgili görsel sonucu

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz'in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. Bu filmdeki başarısı ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu, 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu.[2] Bu film projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve halen yayınlanmaya devam edilen Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıkmaktadır.[3] Dizinin ilk sezonundan beri oyuncu kadrosunda yer almaktadır. TV kariyeri devam ederken aynı zamanda 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakteriyle bir kez daha sinemaseverlerin karşısına çıkmıştır.

burcu kıratlı ahmet kural neden ayrıldı ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kulanici     0000-00-00 Super
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü