Aşk ve Mavi Mavi'nin gerçek adı ne? Burcu Kıratlı'nın sevgilisi kimdir merak ediliyor

Aşk ve Mavi Mavi'nin gerçek adı ne? Burcu Kıratlı'nın sevgilisi kimdir merak ediliyor

Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle karşımıza çıkan Burcu Kıratlı şimdide Aşk ve Mavi'nin kadın başrol oyuncusu olarak Mavi karakterini canlandırıyor.Hayata gözlerini İstanbul'da açan Kıratlı, ilk okul öğrenimini Ata Koleji'nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji'nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji'nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.

Aşk ve Mavi Mavi'nin gerçek adı ne? Burcu Kıratlı'nın sevgilisi kimdir merak ediliyor

Bi dönem ünlü oyuncu Ahmet Kuralla birlikte plan Burcu Kıratlı'nın şuanda özel hayatı pek bilinmemektedir.

Burcu Kıratlı 

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz'in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. Bu filmdeki başarısı ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu, 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu Bu film projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve halen yayınlanmaya devam edilen Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıkmaktadır.[ Dizinin ilk sezonundan beri oyuncu kadrosunda yer almaktadır. TV kariyeri devam ederken aynı zamanda 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakteriyle bir kez daha sinemaseverlerin karşısına çıkmıştır.

AŞK VE MAVİ DİZİSİ HAKKINDA "Hayatım mahvolacaksa senin ellerinden olsun..." Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır.  Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü