Aşk Kafe'de bulamadığı aşkı Kısmetse Olur'da bulacak mı?

Aşk Kafe'de bulamadığı aşkı Kısmetse Olur'da bulacak mı?

Kısmetse Olur evinin yeni adayı belli oldu. Farima isimli elin adayı evde fırtına gibi esti. Farima güzelliği ile dikkat çekerken izleyicinin tanıdığı isim oldu. Farima kısa süreli yayınlanan reyting kurbanı olan Aşk Kafe'de aday olan bir isim. Bakalım Kısmetse Olur'da aradığını bulabilecek mi?

Aşk Kafe'de bulamadığı aşkı Kısmetse Olur'da bulacak mı?

Kısmetse Olur evinde yepyeni yeni bir isim evlenmek çin eve girdi. Farima isimli gelin adayı bugün bomba gelişmeler yaşandı. Eve giriş yapan yapan Farima bir çok kişinin tanıdığı isim çünkü daha önce Aşk Kafe isimli yarışmada boy gösterdi güzel. 

Kısmetse olur evinde önümüzdeki hafta yepyeni bir gelin adayı daha evleneceği kişiyi bulmak için programa katılacak. Daha önce kendisini Aşk Kafe isimli programdan tanıdığımız Farima kısmetse olur evine renkli kişiliği ile neşe katacak. Kısmetse olur izdivaç programında aşk bulmaya çalışacak olan Farima hakkında merak edilen bilgileri sizler için hazırladık. Kısmetse olur Farima kimdir) 

İran kökenli bir aileden gelen 24 yaşındaki güzel bayan kısmetse olur evinde hayatının aşkını arayacak. Eve bir Damat adayı için aday olarak geldiği sanılan farima  bakalım kime talip olacak.

Kısmetse olur 12 Şubat final gecesinde eleme tahtasına yazılan isimler Aycan ve Kemal olurken iki yarışmacı da ayağa kalkıyor. Ancak  Seda Akgül tarafından yapılan Açıklama ile bu hafta eleme yapılmayacağı söyleniyor. Eleme olmamasına karşılık olur evine 13 Şubat günü Farima  isimli yeni gelin adayı geliyor. Peki Farima  kimdir ? Nerelidir? Hangi damat adayı için programa katıldı. izleyiciler tarafından büyük merak konusu oldu.

 Kısmetse olur izdivaç programında 12 Şubat Pazar günü eleme gerçekleştirilmeyecek. Evde daha fazla ve hızlı bir şekilde aşk yaşasın diye yeni adaylar geliyor ve bir de yeni damat adayı geleceği söylentiler arasında yer alıyor. İlkay isimli damat adayı hakkında henüz bilgiler yok.

Kısmetse olur Farima  24 yaşında ve İranlı olup, Aşk Kafe programına ablası Naz ile katılmış olan gelin adayı İranlı olmasına karşılık İstanbul'da hayatını sürdürüyor. Psikolog olan güzel gelin adayı öncelikle ona talip olacaklarda yakışıklılıktan çok zekasına önem vereceğini belirtmektedir. 1,72 boy ve 52 kilo olan Farima deli dolu hareketli birisi.

Kısmetse Olur 12 Şubat Pazar yayınlanan Haftanın Finali'nin ardından eve gelen yeni gelin adayı Farima eve girdiği ilk andan itibaren bütün dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. İran kökenli olan ve yaklaşık beş yıldır Türkiye'de yaşayan Farima, sıcakkanlı tavırları ve düzgün Türkçe'si ile dikkat çekti. Damat adaylarından Adnan'ın da İran kökenli olması, ikili arasında yeni bir sohbet konusu oldu. 

Farima, 1992 doğumlu. Psikoloji bölümü mezunu. Aynı zamanda plates ve kick boks eğitmenliği yapıyor. Evde aday olduğu bir damat adayı yok. Kendisine yakın bulduğu isim ise Adnan. Onunla iyi bir arkadaş olabileceğinin altını çizen Farima, Didem'in tepkisiyle karşı karşıya kalacak mı? İlerleyen zamanlarda Adnan ve Farima arasında neler olacak?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü