Asena'dan Caner'e şok cevap

Asena'dan Caner'e şok cevap

Caner Erkin ile Asena Atalay arasında flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Caner Erkin'e geçtiğimiz gün icra gönderen Asena Atalay'ın bu hareketi olay olmuştu. Caner Erkin bu olayın ardından zehir zemberek bir açıklama yaparak Asena Atalay'ın kendisini aldattığını gündeme getirdi. Caner Erkin'in bu açıklamasının ardından Asena Atalay'dan flaş bir açıklama geldi.

Asena'dan Caner'e şok cevap

Futbolcu Caner Erkin kendisine 451 bin liralık icra takibi başlatan eski eşi Asena Atalay’ı “Evlilik birliği içinde 3. kişilerle birlikte olmak”la suçlamıştı. Avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla ‘ihanet’ iddialarını yalanlayan Atalay şu açıklamayı yaptı:

“Caner Bey çocuğunun masraflarını ödememek için eski eşini halkın gözünde küçük düşürerek kendini haklı gösterme çabası içine girmiş ve boşanmadan 3 yıl önce basında 3. kişilerle ilgili çıkan ‘yalan’ haberleri gündeme getirmektedir. Talep edilen masraflar çocuğun yaşam standartlarının düşmemesi için kararlaştırdıkları ihtiyaçlardır.

Erkin boşanırken ‘eski eşine lüks araba hediye etti’ haberleri yayarak kamuoyunun gözünü boyamış dava bitiminde arabayı elinden almıştır. Çınar babasının yeniden evlendiğini bilmemektedir. Oğlunu 1 ay içinde 1 kez görmüştür. Müvekkilim, Erkin’i aldatmamıştır. Caner Bey de haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildiği için eşinin yanında olmuştur. “ 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü