Asena öyle açıklamada bulundu ki!

Asena öyle açıklamada bulundu ki!

Caner Erkin ile evliliğine son veren Asena Atalay eski eşinin yeniden evlenmesinden sonra hemen oğlunun masrafları için ciddi rakamlar istemişti. Günlerdir magazin manşetlerinde yerini almıştı. Asena Atalay bu kez yine çok konuşulacak açıklama yaptı.

Asena öyle açıklamada bulundu ki!

Beşiktaş'ın ünlü futbolcusu Caner Erkin ünlü oyuncu Şükran Ovalı ile büyük aşk yaşadıktan sonra nikah masasına oturmuştu. Caner Erkin hayatından oldukça memnun iken bir anda eski eşi Asena Atalay'ın sürekli açıklamalarda bulunmasına sıkıltı ve yıllardır sessiz kaldığı eski eşi hakkında şok açıklamalarda bulunmuştu.

Bu durum Asena Atalay ile Caner Erkin arasındaki tüm dnegeleri bozdu.

Eski eşi Caner Erkin'e mal paylaşımı davası açan, ayrıca mal varlığına tedbir konulması için mahkemeye başvuran Asena Atalay son olara “Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkacağını bildiğim için rahatım. Davalar sonuçlanınca neyin ne olduğu ortaya çıkacak. Elbet aklanacağım, kendimi paralamama gerek yok” dedi.

Ünlü isme oyunculuk ile ilgili soru sorulunca  “Çok fazla dizi teklifi geliyor. Eğlenebileceğim bir iş olursa kabul ederim. Bu yüzden sit-com yapmayı düşünüyorum.” diyerek oyunculuğu düşündüğünü ifade etti. 

Asena Atalay; ‘Neyin ne olduğu ortaya çıkacak’

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü