Asena eski kocasının evlilik haberini sunmadı!

Asena eski kocasının evlilik haberini sunmadı!

Caner Erkin ile Şükran Ovalı geçtiğimiz hafta İtalya'nın başkenti Roma'da dünyaevine girdiler. Caner Erkin'den boşandıktan sonra magazin programı sunmaya başlayan Asena Atalay, eski eşinin evlenme haberini sunmak istemediğini programın yönetmenine iletti. Caner Erkin'in evlilik haberi Asena Atalay'ın isteği üzerine magazin turu bölümüne eklendi.

Asena eski kocasının evlilik haberini sunmadı!

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın evlilik haberini Asena Atalay'ın nasıl sunacağı merak konusu olmuştu. Asena Atalay, geçen yıl ocak ayında boşandığı Caner Erkin'in haberini sunucusu olduğu Kanal D'deki Magazin D'de okumak istemedi. Bunu sözleşmeli olduğu BES Yapım'a iletti. 

Beşiktaş'lı futbolcu  Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı 2 Ocak'ta İtalya'nın başkenti Roma'da evlenmişti.

"Oğlum Çınar'ın mutluluğunu tabii ki isterim" 

Posta'da yer alana habere göre Erkin, "Oğlum Çınar'ın mutluluğunu tabii ki isterim. Bir sorunum yok ama Caner'in haberini mümkünse sunmak istemiyorum" dedi. 

Bunun üzerine evlilik haberi Asena'nın sunduğu bölümlerden çıkartılıp, programın 'magazin turu' bölümüne alındı. 

Asena boşandıktan sonra yaptığı açıklamada şunları söylemişti: Caner gün gelir aşık olabilir ama programda bu haberi sunmam. 

ASENA ATALAY KİMDİR?

 

Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli'de okudu. Liseden sonra İspanya'ya gitti.

İspanya'da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye'ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi'nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent'te öğrenciyken evlenince İstanbul'a geldi okulu dondra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü'nde okumaya başladı.

"Ase88" adında kendi markasını yarattı. WhatsApp'tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner'in forma numarası. Ayrıca İstinye'de "Asena 88" adlı bir mağaza açtı. 2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı. Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV'de iki hafta "Hey Canlı"nın sunucusu Özge Ulusoy'un yerine sunuculuk yaptı.

Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü