Arkasında iz bırakmayan Ataizi....

Arkasında iz bırakmayan Ataizi....

Renkli camianın ünlü isimlerinden olan Hande Ataizi şok eden bir görüntü ile objektiflere yakalandı. Hande Ataizi yüzünü göstermeyen uzaylıları andıran bir kıyafet ile Nişantaşı'nda boy gösterdi.

Arkasında iz bırakmayan Ataizi....

Daha önce ünü modacı Asena ATalay'ın giydiği ve yeni bir moda akımı yarattığı o kıyafet bu kez ünlü oyuncu modacı Hande Ataizi'ndeydi. Hande Ataizi uzaylı gibi Nİşantaşı sokaklarında kar montuyla boy gösterdi. 

Nişantaşı sokaklarında yüzünü tamamen kapatan gözlüklü kar montuyla dolaşan ünlü bir isim görenleri şaşırttı.Kayak montuyla dolaşan ve gören herkesin dikkatini çeken kişi, Hande Ataizi’nden başkası değildi.

Oyuncu, soğuktan bu yöntemle korunduğunu söyledi: “Soğuğa en iyi çözüm, bütün vücudu kapayan bu mont. Bu mont sayesinde üşümüyorum. Dış görünüşümden ziyade sağlığım benim için daha önemli.”

Kim bu ünlü?

HANDE ATAİZİ KİMDİR?

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1996 yılında ‘Mum Kokulu Kadınlar’ filmiyle ünlenmiş ve daha ilk filminde gösterdiği oyunculuk performansıyla ‘Altın Portakal’ en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Ardı ardına çektiği diziler hit ve uzun soluklu olmuştur.

Hande Ataizi, Cem Davran'la birlikte pek çok dizi, film ve şov programı projesinde yer almış sanat dünyasının önemli ikililerinden olmuşlardır. Ataizi, 2002'de Cem Davran'la birlikte sunduğu İki Kere Kiki programında, manken Sevda Demirel'in tokat atmasıyla yine çok uzun süre magazin gündeminde baş sırada yer almıştı.

Özellikle, estetikli burnunu gazetecilere göstermemek için bulunduğu mekanın tuvaletinden kaçmaya çalışırken görüntülenince magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

Sinema ve dizilerdeki oyunculuğunun yanı sıra pek çok televizyon gösterisinin de sunuculuğunu yapmıştır. Özel Hayatlar adlı tiyatro oyununda Cihan Ünal ile oynamıştır.

Bir dönem, TNT'de yayınlanan Dest-i İzdivaç'ı sunmuştur. 2012 yılında Star'da yayınlanan Benzemez Kimse Sana adlı yarışmada program da jüri üyeliği yapmıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü