Arka Sokaklar'da Pınar öldü mü merak ediliyor!

Arka Sokaklar'da Pınar öldü mü merak ediliyor!

Arka Sokaklar son bölümü ile izleyenleri ekranlara topladı. Rıza Baba'nın kızı PInar'ın vurulmasıyla oldukça duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Pınar ölüm kalım savaşı verirken Ali'nin acısı çaresizliği herkesi yıktı. Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak şimdiden merak konusu oldu.

Arka Sokaklar'da Pınar öldü mü merak ediliyor!

Yıllardır fenomen haline gelen Arka Sokaklar yine nefesleri kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Arka Sokaklar 'da bu hafta oldukça duygusal anların yaşandığı bir bölüm oldu. Pınar'ın vurulması Ali'nin o büyük çaresizliği ve acısı izleyenlerin gözyaşlarılan engel olamadı.

Pınar'ın, vurulma haberini alan ekip hastaneye gelir. Ayla ve Ali’ye haber verme işi ise, Aylin ve Hakan’a düşer.

Cezaevinde Rıza ve Oktay’ın samimiyeti ilerler. Oktay sandığımızdan farklı çıkar. Rıza Baba’nın kolu kanadı olur. Mesut ve Hüsnü, Rıza Baba’ya kötü haberi vermeye cezaevine gider. Rıza, neye uğradığını şaşırır. Gözbebeği, hayattaki tek varlığı kızı ve doğmamış torununun hayatı tehlikededir.  Bir an önce bir şeyler yapması gerekir. Oktay, Rıza ile yakından ilgilenmektedir; ama Rıza Baba, Oktay’a karşı tam bir güven sağlayamaz.

Pınar’ın vurulduğunun haberini alan Ali kendini kaybeder. Karısının yanında olamadığı, onu koruyamadığı için kendini suçlar.  Pınar’ın hayatta kalması için herkes tek yürek olmuştur. Rıza, kızına ve ailesine bu acıyı yaşatan Sezgin’in yanına bırakmayacağına ant içer. Mesut, Ali’ye intikamını alması için fırsat yaratacağına söz verir. Ali, dinmeyen bir öfkeyle, o anın gelmesini bekler.

İpek-yaylacıoğlu kimdir

ARKA SOKAKLAR PINAR KİMDİR?

stanbul Taksim’de dünyaya gelen Yaylacıoğlu, 1984 doğumludur.  Babası Adanalı, annesi Karamürselli ve babanesi Boşnak üçüne de benziyor ama annesini daha çok andıran güzel ilk meşhur olacağı annesiyle parkta dolaşırken reklam ajansının sahibi ipeği ajansa kaydettirmek istemiş. Kaydolduktan sonra 5 yıl reklam filminde rol almış.  Mesela Ziraat Bankası, Profilo reklamları, Çikilop gibi gibi. Bir çok meslek edinen güzel oyuncumuz,  okulu ağır basınca reklam oyunculuğu işlerini bırakmak zorunda kalmış, derslerine yoğunlaşmış. Okul hayatının ilk 13 yılında yani lise son a kadar; fotograf, dikiş, basketbol, yüzme, step, folklor, koro ve resimle ilgilenmiş. Dersleri fena değilmiş. Genelde matematiğe pek anlam veremezmiş ama o kadar. sosyal dersleri hep çok iyiymiş zaten o yüzden üniversitede de kendince en sosyal bölüm olan reklamcılığı seçmiş, kazanmış da.. İstanbul Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümüne 2002′de girmiş 3,5 yılda bitirmiş. Evet 4 değil, 3 buçuk bununla da gururlanır hep ayrıca. Üniversitede okurken birkaç yerde staj yapmış bunun yanısıra tekrar bir oyunculuk ajansına girmiş. Amacı reklamcılığın kamera arkasını yani nasıl reklam çekilir gibi bilgileri öğrenmekmiş ama gelin görün ki öyle olmamış. Oyunculuğu benimsemeye ve çok sevmeye başlamış. Tam bu sırada oyunculukla ilgili tek bir fikri olmamasına rağmen, şansı yaver gitmiş ve hayatının dönüm noktası olan Ihlamurlar Altında dizisine kabul edilmiş. Başlarda çok korkmuş nasıl rol yapacağını, üniversiteyle birlikte oyunculuğu nasıl yürüteceğini bilememiş. Sahnesi bitince kamera arkasından dizideki usta oyuncuları izlermiş, cok faydası olmuş öyle demişti bir ara. Aklına koymuş oyuncu olmayı birçok oyunculuk kursuna gitmiş, diksiyon eğitimi almış. Aynı zamanda hala okuyor tabi, reklamcılığı da bırakmaya niyeti yok grafikerlik kursuna da gitmiş. Grafiker/oyuncu olmak gibi ütopik bir hayali varmış. İkisinin de çok özveri gerektiren meslekler olduğunu sonra öğrenmiş. Güzel oyuncu Wicket adında bir tasarım markasına sahiptir.

Arka Sokaklar 428. yeni bölümünde Pınar öldü mü? İşte...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü