Aralarına kara kedi girdi

Aralarına kara kedi girdi

Geçtiğimiz aylarda Erhan Çelik ile evliliğini sonlandıran Gülben Ergen'in ilk eşi Mustafa Erdoğan ile yakınlaştığı gündeme gelmişti. Fakat Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan'ın arasına magazin sunucusu Esra Sönmezer'in girdiği iddia edildi. Eskiden olduğu gibi Gülben Ergen’in evine çocuklarını almaya giden Mustafa Erdoğan’ın içeri girmeden döndüğü öğrenildi.

Aralarına kara kedi girdi

Mustafa Erdoğan ile 2012 yılında boşanan Gülben Ergen, Erhan Çelik ile evlenmişti. Çelik ile evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Gülben Ergen ile çocuklarının babası Mustafa Erdoğan’ın yeniden yakınlaştığı iddia ediliyordu.

İddiaların üzerine 1AN TV’deki magazin programı “Bir de Bizden Dinleyin” adlı magazin programının sunucusu Esra Sönmezer, Mustafa Erdoğan’ın kendisine mesaj attığını iddia etmişti. Sönmezer; “Mustafa Erdoğan bana mesaj atıyor. Sadece arkadaşım olabilir. Gülben hanımla yeniden evleneceklerse Allah mutlu etsin. Fakat evlenmek isteyen biri bu tür mesajlar atmaz, insanların peşine düşmez. Ona ilgi duymuyorum.” açıklamasını yapmıştı.

Mustafa Erdoğan, Esra Sönmezer’in bu iddialarına “Gereksiz” diyerek yanıt vermişti. Sönmezer, bu yanıta sinirlenerek “Peşinden koştuğu kişiye böyle söylemesi ona hiç yakışmadı. Ben zaten onu gerekli bulsaydım, hayatımda olurdu.” dedi.

Yeniden evlenecekleri düşünülen Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan’ın yaşananların ardından arasının açıldığı iddia edildi. Erdoğan’ın Sönmezer ile yaşadığı mesaj krizine Gülben Ergen’in canının sıkıldığı ve eski eşlerin artık bir araya gelmediği ortaya çıktı. Eskiden olduğu gibi Gülben Ergen’in evine çocuklarını almaya giden Mustafa Erdoğan’ın içeri girmeden döndüğü öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü