Anne 11.bölüm fragmanı merak ediliyor 3 Ocak'ta yeni bölüm yayınlanacak mı?

Anne 11.bölüm fragmanı merak ediliyor 3 Ocak'ta yeni bölüm yayınlanacak mı?

Anne 11.bölüm fragmanı dört gözle bekleniyor. Zeynep ve Melek'in buluşmasını bekleyen izleyici hayal kırıklığı yaşadı. Cengiz'in korkunç planı Zeynep'in iyi niyeti ile birleşince olan oluyor. Cengiz Zeynep'i sömürmeye başladı. Anne yeni bölüm fragmanı bu hafta yayınlanır bilinmez çünkü yeni yılın ilk haftasında dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.

Anne 11.bölüm fragmanı merak ediliyor 3 Ocak'ta yeni bölüm yayınlanacak mı?

Anne 11.bölümde neler olacak merak ile bekleniyor. Melek'i bara götüren Şule kızını Cengiz'den korumak isterken aslında öyle büyük hata  yapıyor ki. Cengiz Melek'i kullanarak Zeynep'in iyi niyetieni kullanmaya başlar. İstanbul'da kalması için 200 bin lira isteyen Cengiz istediğini almadan ırakmayacak. 

Geçtiğimiz haftanın finalinde Zeynep'e kinlenen Şule, soluğu karakolda almış, Anne 11. bölümünde yaşanacaklar merak konusu olmuştu. Bugün yayınlanacak yeni bölümde Turna, Zeynep'i korumak için sessizliğini bozuyor, Zeynep adeta yıkılıyor. 

anne 10.bölüm ile ilgili görsel sonucu

Duygu yüklü senaryo örgüsüyle adından söz ettiren dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Turna, suskunluğunu bozuyor. Fragmanda ise Zeynep ve Gönül çarpıcı bir yüzleşme yaşanıyor. Zeynep'in başının belaya girmesini istemeyen Turna sonunda sessizliğini bozuyor. Yeniden karşı karşıya gelen Turna ve Zeynep'in karşılaşmasında ise Turna, 'Melek' gibi davranıyor. Kendisini annelliğe iyice kaptıran Zeynep, adeta yıkılıyor. 

anne 10.bölüm ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz hafta Şule’nin karakoldaki sahnesiyle final yapan dizinin yeni bölümünde Zeynep'in başının belaya girmesini istemeyen Turna, suskunluğuna son verip Şule ile mutluluk oyunu oynamaya başlar. Cengiz, Zeynep'in karşısına çıkarak, Turna konusunda bundan sonra tek muhatabın kendisi olduğunu söyler. Şule'nin Turna'yı pavyona götürmesi pavyon patronunu sinirlendirir. Bu esnada Turna'yı sormak üzere çocuk bürodan amir de pavyona gelmiştir. Polisin gelmesi pavyon müşterisini kaçırır. Patron bu zararı Cengiz'in ödemesini ister. Cengiz'in ertesi güne kadar parayı hazır etmesi gereklidir. Cengiz, bu durumu fırsata çevirerek Zeynep'ten büyük bir meblağ ister. Turna'ya düzgün bir hayat kurmak için bu parayı kullanacakları bahanesini kullanır. Zeynep parayı bulmak için büyük bir mücadeleye girişir. Gönül para konusunda Zeynep'e yardımcı olmak ister. Zeynep Gönül'deki paranın kaynağını öğrenince şok olur ve büyük tepki gösterir. Sonunda kız kardeşlerinin yardımıyla, Cahide'yi kızdıracak bir yöntemle parayı bulur. Ancak Zeynep buluşma yerine geldiğinde Cengiz yoktur. Rıfat'ın evine giden Zeynep'i orada büyük bir sürpriz beklemektedir.

anne 10.bölüm ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gulicka     0000-00-00 Melek cok şekersin canim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü