Almeda'dan arkadaşlarına sitem!

Almeda'dan arkadaşlarına sitem!

1,5 yıldır büyük aşk yaşayan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman 13 Şubat günü Los Angeles'ta dünyaevine girdi. 40 davetlinin katıldığı nikah töreninin ardından Almeda Abazi bugün sosyal medya hesabından dostlarına sitem etti. Abazi kendini arayıp tebrik etmeyen arkadaşlarına "Demek ki bu insanların arkadaşlık dostluk anlayışları benimki ile uymuyormuş. Hayatta herkese başarılar" göndermesini yaptı.

Almeda'dan arkadaşlarına sitem!

13 Şubat günü Tolgahan Sayışman ile evlenen Almeda Abazi sosyal medya hesabından sitem etti. 1,5 yıldır Tolgahan Sayışman ile aşk yaşayan güzel model Türkiye'deki bazı dostlarının kendisini tebrik etmemesine bir hayli bozuldu. En mutlu gününde kendini arayan arkadaş ve yakınlarına teşekkür eden Almeda Abazi tebrik etmeyenlere ise ufaktan bir sitem gönderdi. 

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan güzel oyuncu, "Hayatımın en mutlu günüydü. Hayallerimi gerçekleştirdiğim bu günde, hayatımın en önemli kararımı verdiğim bu anda, yanımda olmasa da beni arayıp soran, tebrik eden tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim. Ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim, Arnavutluk'ta uzak-yakın bildiğim herkes beni ararken hatta dünyanın çeşitli ülkelerinden tebrik mesajları alırken, Türkiye'de çok şeyler paylaştığım insanların çoğunun aramaması beni şaşırttı. Demek ki bu insanların arkadaşlık dostluk anlayışları benimki ile uymuyormuş. Hayatta herkese başarılar" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü