Allianz reklam müziğini kim söylüyor haydi söyle şarkısını söyleyen şarkıcı!

Allianz reklam müziğini kim söylüyor haydi söyle şarkısını söyleyen şarkıcı!

Reklamlarda yayınlanmaya başlayan Haydi Söyle şarkısı ve reklam izleyenlere duygusal anlar yaşatıyor.Büyük beğeni ile takip edilen ve dinlenen müziğinin kime ait olduğunu merak edenler için müziği söyleyen şarkıcıyı sizler için araştırdık.İşte o şarkıcı ve haydi söyle şarkısı..

Allianz reklam müziğini kim söylüyor haydi söyle şarkısını söyleyen şarkıcı!

Sağlık sigortacılığında sektör lideri Allianz müşterilerine müzisyen Kalben’in yorumladığı ‘Haydi söyle’ şarkısı ile seslendi. Duygusal sağlık hikayelerinin konu olduğu reklam filminde Allianz “Sen sadece sevdiğini söyle, Allianz Seninle” diyor.

Sağlık sigortacılığında sektör lideri Allianz Türkiye, hayatın her aşamasında müşterilerinin ve sevdiklerinin yanında olduğunu vurgulayan yeni bir reklam kampanyası başlattı. “Allianz Seninle” adını taşıyan kampanya için çekilen ve duygusal bir tonda hazırlanan filmde; gündelik yaşama dair sıcak ve doğal hikayelere, yeni yorumuyla “Haydi söyle” şarkısı eşlik ediyor. Bu eşsiz şarkıyı Kalben seslendiriyor..

allianz reklamı kalben ile ilgili görsel sonucu

11 Kasım Cuma gününden itibaren TV, yazılı basın, internet, sinema, radyo ve dijital olmak üzere tüm mecralarda yayımlanmaya başlayacak olan reklam filminde, zor zamanlarda ihtiyaç duyulan tek şeyin, sevgi ve destek olduğunun altı çiziliyor.

Müşterilerinin sağlıklarını hayatlarının tüm evrelerinde korumayı ve ailelerinin yanında olmayı misyon edinmiş Allianz Türkiye, müşterisinin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış çok sayıda sağlık ürünü ve hizmeti olduğunu "Allianz Seninle" mottosuyla kalplere taşıyor.

Concept Ajans tarafından hazırlanan ve çekimleri 4 gün süren reklam filminde, kreatif, dijital, PR ve prodüksiyon ekibi de dahil olmak üzere toplam 167 kişi görev aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sevda     2016-12-09 duyunca direk kanal değiştiriyorum.resmen şarkıyı katletmiş
ERTUĞRUL     0000-00-00 Bu gune kadar duyup duyabilecegim boktan bir yorum yapılmis sarkiya tecavuz etmis hele sarkinin son nakaratinda sesini yukselterek soyluyor ya hemen kanal degistiriyorum
Yeter     0000-00-00 Kocasi kanser olan kadinin adi ne
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü