Ali Özbir bile canlı yayına geldi ama nişan krizi çözülmedi!

Ali Özbir bile canlı yayına geldi ama nişan krizi çözülmedi!

Esra Erol'da nişan krizi yaşandı. Ahmet ve Ayça çifti bir kez daha izleyenleri şok etti. Uzun süredir birlikte olan sürekli barışıp ayrılan Ahmet ve Ayça bu kez niaşn için canlı yayına çıktılar ama huysuz damat adayı Ahmet inatlaşınca olan oldu ve nişan iptal oldu.

Ali Özbir bile canlı yayına geldi ama nişan krizi çözülmedi!

Esra Erol canlı yayında şok eden gelişme yaşandı. Ahmet ile Ayça'nın nişanınında çıkan soruna müdahil oldu. Damat adayının çıkardığı sorunu çözmek için gelen Ali Özbir gelmesiyle kaçması bir oldu. Ali özbir kimdir bri adan merak konusu oldu. 

Ali Özbir'in mikrofonu alarak nişanlanacak olan çiftin damat adayı Ahmet beye; 'Ahmet bak' demesi herkesi güldürdü.Bu tepki üzerine gelin adaylarının Esra Erol'a Ali bey evde de böyle mi sorusuna ünlü sunucunun cevabı ise; 'Evet evde de Esra bak' diyor, bende koşa koşa gidiyorum açıklamasını yaptı.

Damat Ahmet beyin nişan krizinin sebebi ise, gelin adayının yakın arkadaşının nişan tepsisini tutmasıydı.Damat; Tepsiyi melek hanım tutara asla nişanlanmam diyerek tepki gösterdi.Stüdyoda yaşanan nişan krizi hala devam etmekte.

Ahmet'in bu tavrı bir çok kişi tarafından büyük tepki aldı. BAkalım bu kriz çözülecek mi yoksa ayrılık kararı alıp locaya yeniden mi oturacaklar. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü