Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal ne iş yapar merak edilenler..

Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal ne iş yapar merak edilenler..

Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal o görkemli düğün ile birlikte herkes tarafından merak edildi. Adı Ali Ağaoğlu kadar duyulmamış olsa da Kırcal'ın babası da çok ünlü iş adamı. Bugün ise o görkemli düğün sonrası bir kez daha bir tören yapacakları haberleri ile gündeme geldiler.

Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal ne iş yapar merak edilenler..

Ali Ağaoğlu'nun damadı sosyal medyada büyük yankı buldu. Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu'nun kızı Koray Kırcı ile nikah masasına oturdu. Koray Kırcı da iş dünyasının ünlü isimlerinden bir ailenin oğlu olunca bu düğün günlerce konuşuldu, konuşuluyor. 

Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu Koray Kırcı ile evlendi. Günlerdei magazin manşetlerinde yerini alan bu düğün hala konuşuluyor. Sadece gelinliği yaklaşık bir trilyon olan düğündeki ayrıntılar şok etti. 

İKİNCİ DÜĞÜN GELİYOR

BİR TÖREN DAHA GELİYOR

Ali Ağaoğlu, önceki ay Çırağan Sarayı'nda günlerce konuşulan bir törenle vuslata eren kızı Sena ile damadı Koray Kırcal'ın düğününe davet edemediği akrabaları için bir düğün yapmaya hazırlanıyor

Koray-Sena Kırcal'ın görkemli düğünü günlerce konuşulmuş; Ali Ağaoğlu, damadına emirgan'da satın aldığı 8 milyon dolarlık köşkün tapusunu vermiş, Mustafa Kırcal da 23 yaşındaki gelini Sena Ağaoğlu'na 23 kilo altın takmıştı.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un bugünkü yazısı...

"Ağa'nın eli tutulmaz" diye boşuna söylememiş atalarımız! İşte size bir örnek...

1.75 milyar dolarlık servetiyle Türkiye'nin en zengin 10'uncu kişisi olan Ali Ağaoğlu, önceki ay Çırağan Sarayı'nda günlerce konuşulan bir törenle vuslata eren kızı Sena ile damadı Koray Kırcal'ın düğününe davet edemediği akrabaları için bir düğün yapmaya hazırlanıyor.

ULAŞIM VE KONAKLAMA MASRAFLARI AĞA'DAN

3-5 Mart tarihleri arasında iki gün iki gece sürecek düğünün adresi ise Uludağ...

Sülalesi oldukça geniş olan Ali Ağaoğlu, kızının Çırağan Sarayı'ndaki düğününe davet edemediği yaklaşık 2 bin akrabasını Uludağ'daki düğüne çağırmış.Ali Bey, düğüne davet ettiği, memleketi Trabzon ve İstanbul'da yaşayan akrabalarının tüm ulaşım ve konaklama masraflarını da üstlenmiş.

Trabzon ve İstanbul'dan özel araçlarla getireceği akrabaları için kendi oteli Ağaoğlu My Mountain'ı kapatan Ali Bey, ayrıca otelinin yanındaki Bof Hotel'i de komple kapatmış.

Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu, Koray Kırcal ile evlendi. Sena Ağaoğlu kimdir sorusunun cevabını sizler için derledik. Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu, Koray Kırcal ile Çırağan Sarayı'nda dünyaevine girerken, ünlü iş adamının kızının giydiği gelinlik ise uzun süre konuşulacağa benziyor. Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, kızı Sena'nın düğününe annesi Asiye Ağaoğlu ile birlikte katıldı. Düğünde duygulanan Ali Ağaoğlu, kızı Sena ile bol bol dans etti. Ali Ağaoğlu damadı Koray Kırcal'a servet değerinde bir düğün hediyesi verdi. Kına sonrası çifte Batı Ataşehir'de 400 metrekarelik bir daire hediye eden Ağaoğlu, Emirgan'dan aldığı üç katlı köşkün tapusunu düğünde Kırcal'a teslim etti. Köşkün fiyatı ise 8 milyon dolar

 

KORAY KIRCAL'A ALİ AĞAOĞLU'NDAN DÜĞÜN HEDİYESİ

Ali Ağaoğlu damadı Koray Kırcal'a servet değerinde bir düğün hediyesi verdi. Kına sonrası çifte Batı Ataşehir'de 400 metrekarelik bir daire hediye eden Ağaoğlu, Emirgan'dan aldığı üç katlı köşkün tapusunu düğünde Kırcal'a teslim etti. Köşkün fiyatı ise 8 milyon dolar.

 

 

SENA AĞAOĞLU KORAY KIRCAL İLE EVLENDİ

Sena Ağaoğlu, önceki akşam Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğün töreninde işadamı Mustafa Kırcal'ın oğlu Koray Kırcal'la nikâh masasına oturdu. Ağaoğlu, damadına düğün hediyesi olarak Emirgan'daki 8 milyon dolar değerindeki yalının tapusunu verdi. Görkemli düğün töreninde genç çiftin nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Nikâh şahitliklerini ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal yaptı.

 

 

SENA AĞAOĞLU'NUN GELİNLİĞİ ÇOK KONUŞULDU

Sena Ağaoğlu Koray Kırcal ile dünya evine girdi. Her detayın düşünüldüğü düğün töreninde Sena Ağaoğlu, dünyaca ünlü moda tasarımcısı Zuhair Murad'ın imzasını taşıyan bir gelinlik giydi. Fiyatının 300 bin euro olduğu söylenen gelinlik, düğünün en dikkat çekici detayıydı.

 

 

DAMADA İLK TEPKİ

Düğünde Serdar Ortaç sahneye çıktı. Gecenin ilerleyen saatlerinde gelin ve damatla birlikte Ali Ağaoğlu'nu sahneye davet eden ünlü şarkıcı, işadamına "Damat bey kızınızı istemeye geldiğinde, ilk tepkiniz ne oldu?" diye sordu. Ağaoğlu, esprili bir yanıt verdi: "Ortaköy'deki evime geldiğinde kapıdan içeri adım attığı gibi elime tüfeği aldım ve bir şarjör boşalttım. Maşallah bizim damatta hiçbir tepki yok! Dimdik, korkusuzca durunca, kızıma layık yürekli bir adammış diye düşündüm."

 

 

ALİ AĞAOĞLU'NUN ANNESİ

Ali Ağaoğlu, annesi Asiye Ağaoğlu'na salonda hep eşlik etti. Ali Ağaoğlu ve annesi Asiye Ağaoğlu.

 

 

SULTAN SÜİTİ

Çırağan Sarayı'nın gelin odası, Sena Ağaoğlu'na küçük geldi. Ağaoğlu, hazırlanmak için geceliği 50 bin dolar olan Sultan Süiti'ni tercih etti. Bu yıl Forbes dergisi tarafından "Dünyanın En Lüks 10 Süiti" arasında gösterilen süit, İstanbul'a gelen dünya yıldızlarının da tercihi. Odada son olarak Madonna kalmıştı.

 

 

DEVASA PASTA

Sena Ağaoğlu ve Koray Kırcal, düğünde 5 katlı devasa bir pasta kesti. Ardından şampanya kadehlerini havaya kaldıran çift, davetlilere düğüne geldikleri için teşekkür etti.

GELİNLİK 37 KİLO

Sena Ağaoğlu'nun giydiği Zuhair Murad imzalı 300 bin euro fiyatındaki gelinlik tam 37 kilo olduğu öğrenildi.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü