Aleyna Tilki öyle bir şey yaptı ki!

Aleyna Tilki öyle bir şey yaptı ki!

Yaptığı her hareket olay olan Aleyna Tilki son yaptığı ile herkesi çileden çıkardı. Arkadaşları ile Kuruçeşme'ye giden Tilki nargile içtiği için eleştirilmişti. Aleyna Tilki'nin ehliyetsiz araç kullanması pek çok kişiyi kızdırdı. Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik ise Aleyna Tilki'nin bu görüntüleri üzerine şikayetçi oldu. Çelik, sosyal medya hesabından, "Bu bir ihbardır! Yaşı 16 olduğu için sahnelere çıkamayan Aleyna Tilki'yi bu yaşta ehliyetsiz araba kullanarak diğer insanların canını tehlikeye atmasından dolayı önce kınıyor sonra da trafik ekiplerine şikayet ediyorum" yazdı.

Aleyna Tilki öyle bir şey yaptı ki!

16 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, son zamanlarda deldiği yasaklarla ve polemiklerle gündeme gelmeye devam ediyor.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, son olarak arkadaşlarıyla gittiği Kuruçeşme'de, 18 yaşından küçüklere yasak olmasına rağmen nargile içerken görüntülenmiş ve eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Genç şarkıcı, bu kez ehliyetsiz direksiyon başına geçip araba kullandı.

18 YAŞINI DOLDURMADIĞI İÇİN EHLİYETİ BULUNMUYOR

18 yaşını doldurmadığı için henüz ehliyeti bulunmayan Tilki'nin, araç içinde rahat hali dikkati çekti. Ünlü şarkıcı, bu anlarının videosunu çekerek, İnstagram hesabından paylaştı.

Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik ise Aleyna Tilki'nin bu görüntüleri üzerine şikayetçi oldu. Çelik, sosyal medya hesabından, "Bu bir ihbardır! Yaşı 16 olduğu için sahnelere çıkamayan Aleyna Tilki'yi bu yaşta ehliyetsiz araba kullanarak diğer insanların canını tehlikeye atmasından dolayı önce kınıyor sonra da trafik ekiplerine şikayet ediyorum" mesajını yayımladı. Tilki ise kişisel Twitter hesabından açıklama yaparak; "Panik yapmayın yahu. Trafiğe falan çıkmadım, boş bir otopark orası... Yerdeki çizgilere bakın anlarsınız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü