Acun 'un damadı Efe Ceyhun ne iş yapar merak ediliyor!

Acun 'un damadı Efe Ceyhun ne iş yapar merak ediliyor!

Acun Ilıcalı Kayınpeder oldu. Büyük kızı Banu bir süredir birlikte olduğu Efe Ceyhun ile nikah masasına oturup hayatının aşkına evet dedi. Acun Ilıcalı'nın damadı olan Efe Ceyhun bir anda bir çok kişinin merak ettiği isim oldu.

Acun 'un damadı Efe Ceyhun ne iş yapar merak ediliyor!

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ 'dan olan kızı Banu'yu evlendirdi. Hiç ekranda görünmeyen sadeliği ile etrafındaki herkesi kendine hayran bırakan Banu düğünde çok güzel bir gelin olmuştu. 

Acun Ilıcalı'nın damadı Efe Ceyhun  annesinin adı nedir soruları günün konusu oldu. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, dün akşam Swiss Otel'de büyük kızı Banu IIıcalı'yı evlendirdi. Sürpriz düğün kadar Acun'ın damadı Efe Ceyhun merak konusu oldu. Peki kimdir damat Efe Ceyhun, kızı ile olan aşkı nasıl başladı? Acun Ilıcalı'nın bilindiği üzere 4 kız çocuğu var. İlk evliliğini Seda Başbuğ ile yapan Acun Ilıcalı'nın en büyük kızı Banu Ilıcalı. Daha sonra Zeynep Ilıcalı ile evlenen Acun Ilıcalı'nın 2 kız çocuğu daha oldu. Kısa süre önce Zeynep Ilıcalı ile yollarını ayıran Acun'un, uzun süredir sevgilisi olan Şeyma Subaşı'ndan da bir kız çocuğu var. 1990 doğumlu olan Banu Ilıcalı şu an 26 yaşında.

ACUN ILICALI'NIN DAMADI EFE CEYHUN KİMDİR?

Bu soruların yanıtları merak konusu olurken Acun Ilıcalı'nın esrarengiz damadına dair çok fazla bilgi bulunmuyor.
Banu Ilıcalı ile Efe Ceyhun'ın üniversiteden tanıştıkları ve aşklarının evlilik ile noktalandığı biliniyor. Damat Efe Ceyhun'un ne iş yaptığına dair bir bilgi bulunmuyor. Sosyal medya hesaplarını da gizli tutan Efe Ceyhun, herkesin merak ettiği isim oldu.

 


BANU ILICALI VE ANNESİ

Acun Ilıcalı'nın gözlerden uzak tuttuğu büyük kızı Banu Ilıcalı, ilk evliliğinden dünyaya geldi. Banu Ilıcalı'nın annesi Seda Başbuğ kamuouyunun pek tanığı bir isim değil. Fotoğraftaki kırmızı elbiseli kadın Acun Ilıcalı'nın ilk eşi ve Banu'nun annesi Seda Başbuğ. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı'dan da 2 kızı bulunuyor. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan da bir kızı olan Acun Ilıcalı, 4 kız babası.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Atiye kabalak     0000-00-00 Millet halk ne dertte Milletin sirtindan gecinerk bir yerlere gelen kadinlardan harem kurmus Adam diyemiyecegim sahis. Ne. Dertte. Butun metres ve bir.ikte oldugu kadinlar bir arada Bari biriniz gelmeyin ne ara bu kadar avrupalastik me diyeyim bir don bak halk. ne. Halde tabi acun bey sehit olmus cocugun. Yok sana darbede. Ugramaz yuru seni. Kim tutar kizina mutluluklar onun bir sucu tok
Atiye     0000-00-00 Millet halk ne dertte Milletin sirtindan gecinerk bir yerlere gelen kadinlardan harem kurmus Adam diyemiyecegim sahis. Ne. Dertte. Butun metres ve bir.ikte oldugu kadinlar bir arada Bari biriniz gelmeyin ne ara bu kadar avrupalastik me diyeyim bir don bak halk. ne. Halde tabi acun bey sehit olmus cocugun. Yok sana darbede. Ugramaz yuru seni. Kim tutar kizina mutluluklar onun bir sucu tok
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü