Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Eleni Tsagkrinou kimdir?

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Eleni Tsagkrinou kimdir?

Televizyonun başarılı ismi Acun Ilıcalı'nın adı yasak aşk ile anılınca bir anda çok sinirlendi. Yunanistan'da O Ses Türkiye yarışmasının sunucusu ile adı aşk iddialarına karışan Acun Ilıcalı yeniden açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Eleni Tsagkrinou kimdir?

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Eleni Tsagkrinou kimdir merak edildi.  Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda iki çocuğunun annesi Zyenap Ilıcalı'dan ayrılmış ve artık sevgilisi Şeyma Subaşı ile boy göstermeye başladı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 'nın evlenmesi beklenirken şok eden bir haber gündeme geldi. 

'O Ses Yunanistan' isimli programın hazırlıklarını sürdüren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Instagram hesabından bir açıklama yaptı ve sosyal medyadaki yorumları sert bir dille eleştirdi. Programın sunucusu Eleni Tsagkrinou ile çekilen fotoğrafın farklı yorumlandığını söyleyen Acun Ilıcalı, "Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan hep uzak durdum. Böyle yalanları üretenleri de hiç muhatap almam, ama ruhu kirli insanların çirkin dedikodularla, ekip arkadaşlarımı ve sevdiklerimi üzmesine de asla izin vermem." diye konuştu.

Acun Ilıcalı'nın açıklamasının tamamı şöyle:

O Ses Yunanistan ekibimizden Eleni ile çektirdiğim fotoğraf üzerinden çirkin dedikodular üretmeye çalışanlara duyurayım: Yunanistan'da çekilen O Ses yarışmasında görev alan ekibi Çeşme'de misafir ettik.

Sunucumuz Eleni Tsagkrinou da erkek arkadaşı Vasilis Koumentakos ile bu ekibe katıldı.

Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan hep uzak durdum. Böyle yalanları üretenleri de hiç muhatap almam, ama ruhu kirli insanların çirkin dedikodularla, ekip arkadaşlarımı ve sevdiklerimi üzmesine de asla izin vermem.

ACUN ILICALI O SES YUNANİSTAN'IN ÇEKİMLERİNE BAŞLADI

Uzun yıllardır hayata geçirmek istediği yurtdışı projeleri için geçtiğimiz aylarda çalışmalara başlayan Acun Ilıcalı ilk adımını attı.

Acun Ilıcalı ve ekibi Yunanistan televizyonlarındaki yeni projesi 'O Ses Yunanistan'ın çekimlerine başladı.

Yeni programının çekimlerine katılan Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç setten ilk fotoğrafı 'O Ses Yunanistan hayırlı olsun' notuyla paylaştı. Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç yarışmayı kenardan takip etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü