Acun Ilıcalı ve Şeyma subaşı evleniyor mu düğünleri ne zaman merak konusu oldu

Acun Ilıcalı ve Şeyma subaşı evleniyor mu düğünleri ne zaman merak konusu oldu

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile akıllara soru işareti getirdi. Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda eşi Zeynep Ilıcalı 'dan ayrılmıştı. Şimdi akıllara Şeyma Subaşı ile yeniden evlenip evlenmeyeceğini sorusu geldi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma subaşı evleniyor mu düğünleri ne zaman merak konusu oldu

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın düğünü ne zaman? Şeyma Subaşı sosyal medyada yaptığı paylaşım ile evleneceğini ilan etti ve düğün yeri ile ilgili olduğu düşünülen bir paylaşımda bulundu. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın düğünü merak konusu oldu. 

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evleniyor mu? Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı büyük aşk ile gündeme gelmişti. Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda eski eşinden boşandıktan sonra Şeyma Subaşı ile magazin manşetlerinde yerini almaya başladı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğünü ne zaman?

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'nın paylaştığı son fotoğrafa "evleniyorum" notunu iliştirmesi takipçilerini heyecanlandırdı.

Aslışah Alkoçlar, soğuk havalardan sıkıldı yakın dostları Şeyma Subaşı, Selda Car, Elisabeth Mass ve Andre Ruiz ile Meksika'ya gitti.

"EVLENİYORUM" NOTUYLA PAYLAŞTI

EVLENİYORUM" NOTUYLA PAYLAŞTI

Ülkenin altını üstüne getiren ekipten Şeyma Subaşı, Tulum Beach'te çektiği fotoğrafı 'Evleniyorum' notu ile sosyal medya hesabında paylaştı.

Subaşı'nın paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı güzelliği ve Instagram aktif halleri ile magazin gündeminde yerini almaya devam ediyor. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı boşandıktan sonra sık sık kameralara yansımaya başladı. 

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın aşkı yıllar önce başladı ve bu aşkın meyvesi Melisa dünyaya geldi. Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda iki çocuğunun annesi Zeynep Ilıcalı'dan boşandı Şeyma Subaşı ne iş yapar, nereli? 

Dün İzmir'de gerçekleştirilen bombalı saldırıda trafik polisi Fethi Sekin büyük bir kahramanlık örneği göstererek hayatı pahasına teröristleri durdurmuş ve şehit olmuştu. Kahraman polisimiz dün sosyal medya da en çok konuşulan isim oldu. Herkesin bu kahramanlığı konuştuğu ve Fethi Sekin'e dualar ettiği bir dönemde Şeyma Subaşı'nın kendi fotoğrafını paylaşması Demet Akalın'ı da çileden çıkardı. Terör olayları karşısında duyarlılığı ile bilenen sanatçı Şeyma Subaşı'nın bu paylaşımın altına “Yaa Şeyma, Allah aşkına hiç takip ettiğin insan da mı yok yaa!!!” yazdı.

Demet Akalın'ın bu yorumunun ardından başka Instagram kullanıcıları da Subaşı'ya tepki gösterdi. Şeyma Subaşı da Demet Akalın cevap vermeyerek tüm yorumları engelledi. Daha sonra da Demet Akalın'ı takipten çıkardı.

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Subaşı Instagram'da Acun Ilıcalı ve küçük kızı Melisa'nın Survivor All Star parkurlarında oyun oynarken ki karelerini paylaştı. İşte Şeyma Subaşı'nın o paylaşımı.

Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile birlikte Acun Ilıcalı'yı Dominik Cumhuriyeti'nde bir an olsun yalnız bırakmıyor. Survivor All Star 2015 çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Acun Ilıcalı için Miama'deki evinde kalan Subaşı, Acun Ilıcalı ile sık sık bir araya geliyor. Şeyma Subaşı kızı ve babasının Survivor All Star çekim sahasında oyun oynarken ki hallerini kareleyip sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmedi.
 
Şeyma Subaşı'nın sosyal paylaşım sitesinden paylaştığı bu fotoğraf da kısa sürede binlerce beğeni aldı. Instagram hesabından sık sık tatil fotoğraflarını paylaşan Subaşı, son olarak Ilıcalı ve kızının birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Fotoğrafta Acun Ilıcalı'nın bir hayli mutlu olduğu görülüyor.
Kızı Melisa ile Miami’de Survivor’ın bitmesini bekleyen Şeyma Subaşı, Türkiye’den gelen arkadaşları ile Formula E yarışlarını izlemek için küçük kızını babasının yanına bıraktı. Küçük Melisa yarışlar bitene kadar Dominik’te Acun Ilıcalı’nın yanında kaldı. Şeyma Subaşı, Formula E yarışlarını adım adım takip edip, izlenimlerini Instagram hesabından paylaştı.

YAKIN OLMAK İÇİN MIAMI’DE

 

Şeyma Subaşı, sevgilisi Acun Ilıcalı’nın Survivor yarışması için Dominik Cumhuriyeti’ne gitmesiyle birlikte ona yakın olmak için kısa süre sonra kızı Melisa ile birlikte Miami’ye gitmişti. Ünlü televizyoncu, yarışmalardan fırsat buldukça Miami’ye gelip Subaşı ve kızı Melisa ile zaman geçiriyordu.

 

 
DOMİNİK’E GÖTÜRDÜ

 

Geçtiğimiz hafta Şeyma Subaşı’nın Türkiye’den misafirleri Miami’ye gitmiş. Subaşı, arkadaşlarıyla birlikte Long Beach’teki Formula E yarışlarını izlemek ve birkaç gün tatil yapmak istemiş ve kızı Melisa’yı da Dominik’e babasının yanına bırakmış.

 

Acun Ilıcalı kimdir?


29 Mayıs 1969, Edirne'de doğmuş Türk yapımcı, sunucu ve medya patronu. Acun Medya'nın kurucusu ve sahibidir
 
Acun Ilıcalı, Ergün ve İlknur Ilıcalı'nın ikinci oğulları olarak, 29 Mayıs 1969'da Edirne'de doğdu. Ömer Cenker Ilıcalı adında bir ağabeyi olan Ilıcalı'nın ailesi Erzurum'un Ilıca ilçesindendir. İlkokul ve ortaokul hayatı Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda geçmiştir. Kadıköy Maarif Koleji orta bölümünü ve Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi'nin İngilizce öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. Fakat o okulda okumayıp, televizyonculuğu seçmiştir.

 
2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi.
 
2011 vergilendirme döneminde gelir vergisi listesine konuşmacı, sunucu gibi faaliyetlerden oluşan geliri için 2 milyon 836 bin 191 lira gelir vergisi tahakkuk ettirilen Acun Ilıcalı listeye 62. sıradan girdi.
 
On dokuz yaşında evlenmiş ve bu evlilikten Banu adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Yirmi bir yaşındayken, kızı doğduktan dokuz ay sonra ailesini kaybetmiştir. Daha sonra ilk eşinden boşanmıştır. İkinci evliliğini ise 2003 yılında Zeynep Ilıcalı'yla yapmıştır ve bu evliliğinden ise Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna sahiptir.2013 yılında ise sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan Melisa adında bir kız çocuğu olmuştur.
1995 yılında bir kot dükkânı açarak ticarete atılmış; fakat iflas etmiştir. Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Ilıcalı, futbol bilgisiyle onu etkilemeyi başarınca denenmek üzere işe alınmıştır. Beşiktaş muhabiriyken futbolcularla samimi olup özel röportajlar yapmayı başarınca yıldızı parlamış ve daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine transfer olmuştur. Televole'nin spor magazin programı olduğu yıllarda bu program içerisinde kendine ait bir bölüm sunmaya ve bu bölüm dâhilinde dünyayı dolaşmaya başlamıştır. Ardından bu bölümü 2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etmiştir. Bu kapsamda yüz beş ülke gezmiştir[1]. 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurmuştur; Fear Factor, Survivor Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans, Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve O Ses Türkiye programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olmuştur. Ayrıca Uğur Dündar'ın sunmuş olduğu Yoksa Rüya mı? ve Behzat Uygur'un sunmuş olduğu Söyle Söyleyebilirsen programlarının yapımları da Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilmiştir.Yine 2014 yılı yeni sezonda izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Ütopya adlı bir yarışmaya imza atmıştır. Ayrıca başta Türkiye'deki üniversiteler olmak üzere, Anadolu'nun çeşitli yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır; bu gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahi bir dille izleyicilere aktarmıştır. 2014 yılında TV8 adlı kanalı satın almıştır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu Üyesidir.


Şeyma Subaşı kimdir?

 

 

2 Temmuz 1990 doğumlu olan Subaşı,2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan güzellerden 16 yaşından beri ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösteriyor.Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı öğrencisi olan Şeyma ,2009 senesinde Ilıcalı'nın yaptığı Var Mısın Yok Musun ? yarışmasına katıldı ve 69000 TL kazanarak yarışmadan ayrıldı.

 

 

 
Subaşı şu sıralar yine Acun Ilıcalı'nın şirketi olan Acun Medya tarafından yapılan Yok Böyle Dans yarışmasında kostüm tasarımcısı olarak çalışıyor.Yasak aşkın 2009 yılında başladığı , Ilıcalı'nın sevgilisine lüks bir residenceda ev tuttuğu, genç kıza son bir model jeep aldığı , ayrıca yine sevgilisi için ofis kiraladığı internette yer alan haberler arasında bulunuyor.
 
Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı 50 milyon TL'lik servetin yarısını istiyor. Boşanma davası ve Şeyma Subaşı ile yaşadığı iddia edilen yasak aşkı ile Acun Ilıcalı magazin gündemini epeyce meşgul edecek gibi duruyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü