7 Ekim Kiralık Aşk 55.bölüm fragmanı yayınlandı

7 Ekim Kiralık Aşk 55.bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma günlerinin sevilen dizisi Kiralık Aşk kaldığı yerden fırtına gibi bir başlangıç yaptı.Ömer ile Defne'nin fırtınalı aşkı geçen sezon olaylı bir şekilde sona ermiş ve Ömer uğradığı ihanet sonrasında yurtdışına çıkmıştı.Ömer ülkeye yeniden dönerken Defne'yi yeniden kazanmak için yeni rakibi Pamir ile kıyasıya bir rekabete girmiş durumda..

7 Ekim Kiralık Aşk 55.bölüm fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı nefesleri kesti. 1 yıl ayrılık sonrası yeniden karşı karşıya gelen Ömer ve Defne'nin aşkı yeni sınavlardan geçiyor. Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında ise Ömer, Defne'yi Pamir'e kaptırmamak için savaş bayraklarını açıyor. Kiralık Aşk son bölümde Defne'yi Pamir'le birlikte gören Ömer neye uğradığını şaşırmıştı. Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında ise Ömer Pamir'e açık açık 'Defne benim' diyor. Peki Defne ne karar verecek? Pamir Defne ve Ömer'in arasında çekilecek mi? Kiralık Aşk 55. bölüm 7 Ekim 2016 cuma akşamı Star Tv'de.

kiralık aşk 55. bölüm fragmanı

KİRALIK AŞK 55.BÖLÜM FRAGMANI DEFNE'NİN SAKLADIĞI KUTUDA NE VAR ?

Öte yandan, Defne'nin herkesten sır gibi sakladığı kutu Ömer'in eline geçiyor. Defne'nin başının belası Aytekin, kutuyu Defne'nin tüm uyarılarına karşı dolaptan alıp, Ömer'e veriyor. Peki Defne'nin sakladığı kutuda ne var? Yanıtlar Kiralık Aşk 55. bölümde.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM REYTING REKORLARI KIRDI

Kiralık Aşk son bölümde Defne'yi Pamir'le gören Ömer yıkıldı. O sahneler ise cuma gecesinin reyting rekorlarını alt üst etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü