5 Ekim Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal ve Semih aşkında büyük kriz!

5 Ekim Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal ve Semih aşkında büyük kriz!

Kısmetse Olur yeni bölümde şok eden gelişmeler yaşanıyor. Evdeki büyük aşkda büyük çatırdama başladı. Nazlı'nın eve gelmesiyle Semih ve Hazal aşkı çıkmaza girdi. Kısmetse Olur yeni bölümü her zama olduğu gibi öğleden sonra Kanal D ekranlarında yerini alacak.

5 Ekim Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal ve Semih aşkında büyük kriz!

Kısmetse Olur son bölümde gerginlik hat safhada. Nazlı'nın eve Semih için gelmesiyle birlikte herşeyin dengesi bozuldu. Nazlı'nın Semih'ten su istemesi ve Semih'in buna tepki göstermeden vermesiyle birlikte Hazal büyük sinir krizi geçirdi.

Bugün ise Nazlı ile Semih'in evde buluşması ve Hazal hakkında yaptıkları yorum şok etkisi yarattı. Bir anda göz yaşlarına boğulan Hazal Semih'in elinden kayıp gittiğinin farkındadır. 

Kısmetse Olur yeni bölümü ile harfta içi hergün 12:45'te Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor.

Hazal ise Semih'in arasında ayrılık rüzgarı yaşanırken, Metehan ikilinin ayrılmasında sonra Hazal ile kırmızı odada görüşmek istedi. Görüşmeyi kabul eden Hazal'ın odaya girmesi ile çıkması bir anda oldu. Konuşmayı fazla uzatmayan Hazal'ın aklı hala Semih'te kalmış gibi görünüyor.Hatırlanacağı üzere Kısmetse Olur evinde dün Hazal ve Semih kavga etmiş Semih, Hazal'ı yanından kovmuştu.

Kısmetse Olur evinde Hazal ile Semih ayrıldı

HAZAL İLE SEMİH AYRILDI

Bugün ise ikilinin arasında ayrılık rüzgarı yaşanıyor. Semih ve Hazal karşılıklı konuşarak ilişkilerinin bittiğini kabul ediyor.

HAZAL SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Kısmetse Olur yarışmasında pazar akşamı eleme heyecanı yaşanmıştı. Yarışmadan Serap Gündüz elenirken, Serap'ın eve veda etmesinin ardından eve gelen yeni gelin adayı Nazlı, izleyenleri hayrete düşürdü. Güzelliğiyle ön plana çıkan Nazlı, talip olduğu damat adayının Semih olduğunu söyleyince olanlar oldu ve Hazal sinir krizi geçirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü