4 Kasım Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak bekleniyor

4 Kasım Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak bekleniyor

Cuma günlerinin sevilen ve büyük ilgi ile takip edilen dizisi Kiralık Aşk'ın yeni bölümü yine büyük beğeni ve heyecan ile takip edildi.Ömer'in yaptığı çizimin başka bir firma ile çakışması Ömer'i büyük sıkıntıya sokarken durumun açığa çıkması tüm Passionis'e rahat nefes aldırdı.Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak..

4 Kasım Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak bekleniyor

Her şey bitti mi? Yoksa Ömer her zaman ki gibi tüm başına gelenlerin üstesinden gelecek mi? Ömer’in aklına bir anda gelen ipucu, olayın seyrini tamamen değiştiriyor. Ömer İplikçi, işleri yoluna koyup ikinci şansını tekrar kazanabilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz…
Hesaplaşma vakti geldi! Baş başa kaldılar ve kaçacak hiçbir yer yok. Buradan bir karar çıkmak zorunda. Şimdi ne olacak derken, Defne öyle bir anda tüm cesaretiyle Ömer’in karşısına öyle bir dikiliyor ki, hem bizi hem de Ömer’i soluksuz bırakıyor. 

 


Pamir, Defne ve Ömer üçgeninde sular iyice ısınıyor! Pamir savaş ilan etti ve silahlarını kuşandı. Planlarına kaldığı yerden devam eden Pamir, Defne’yi Ömer’e kaptırmamak için acaba neleri göze alacak?
Koray Ömer’le barışmak ve tekrar Passionis ailesine katılmak için neler neler yapıyor. Ömer’in Koray’la ilgili kararı ne olacak? Her şey tamam, sadece ilk adımı atmak kaldı. Ama Sinan ve Seda köşe kapmaca oynamaya devam ediyor. O ilk adımı kim atacak? 
İso kırgın, İso eksik… Ama rüyadan uyandı. Artık gerçeği biliyor. Cevdet’le Ayşegül arasındaki problemler öyle bir hal alıyor ki, tüm mahalle olaya müdahale etmek zorunda kalıyor. Bu şaşırtıcı olaylar İso’yu bir ateş çemberinin daha ortasına doğru itiyor. Ayşegül’ün evli olduğunu öğrenen İso, ne yapacak?

Kiralık Aşk'tan bomba transfer! Ezgi Avcı kimdir?

1995 doğumlu olan Avcı, 2013 yılında yapılan "Miss Turkey" yarışmasında 3'üncü olmuştu. 2016 yılında Survivor'ın ünlüler takımında yer alan Ezgi Avcı'nın adı ve Survivor Atakan ile aşk dedikodularına karışmıştı. Yeni sezona Seçkin Özdemir ve Müjde Uzman gibi oyuncularla "Merhaba" diyen 'Kiralık Aşk'a katılan tescilli güzelin, nasıl bir rolle kamera karşısına geçeceği şimdiden merak konusu. 

Ezgi Avcı

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü