30 Aralık Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı Video

30 Aralık Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı Video

Cuma günlerinin en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin 30 Aralık'ta yayınlanacak olan yeni bölümünün ilk fragmanı yayınlandı.Ömer ve Defne herşeyi arkalarında bırakıp Roma'ya gitmeye hazırlanırken yenge Neriman yeni planlarını devreye almaya başladı.

30 Aralık Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı Video

Star TV’nin ekranlara damga vuran dizisi Kiralık Aşk’ın 67. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Sinan ile Seda’nın evlenecek olması Neriman ve Defne’yi harekete geçiriyor. İkili ortak bir plan yaparak Ömer’i evliliğe ikna ettirmeye çalışıyor. Bunu aleni bir biçimde söyleyemeyen Defne türlü türlü oyunlar çeviriyor.

Kiralık Aşk 67. bölümü ile 30 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarında…
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ömer ve Defne Roma’ya gitmeye karar verdiler. Böylece hayatlarında tertemiz bir sayfa açacaklar. Artık onları hiç kimsenin tanımadığı bir yerde yaşayacak, her şeye yeniden başlayacaklar. Kaçış planı öncesinde ise, Ömer ve Defne bir Defo gecesi geçirecekler. Ömer, Defne’nin gerçek dünyasına girecek, onunla birlikte bir Beşiktaş maçı izleyecek, onunla onun mekanlarında gezecek. Aşkın çok daha yakın hali… Artık birbirlerinin ailesi olmaya doğru yol alıyorlar. Üstelik inanılmaz eğleniyorlar da…
Sinan’ın uçuk kararı karşısında, Neriman ve Koray saf tutuyorlar. İkisi iki koldan Sinan’ı etkilemeye çalışıyor. Sonuç ise Seda’ya yarayacak gibi.
Bu bölüm Ömer’in sıkıntısı sonunda nihayetleniyor fakat çok ilginç ve merak uyandırıcı şekilde!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü