28 Ocak Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı Berker evden ayrılıyor mu?

28 Ocak Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı Berker evden ayrılıyor mu?

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı. Berker ve Gözde aşkı bitiyor mu merak ediliyor. Berker bugün eve gelen eski sevgilisi olduğunu iddia eden Serap'ın iddiaları ard arda gelince şok eden gelişmeler yaşanıyor. Berker günün sonunda Serap'ın elinden tutarak evden gidiyor.

28 Ocak Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı Berker evden ayrılıyor mu?

Kısmetse olur evinde şok eden gelişmeler yaşanıyor. Kısmetse Olur evinde bugün tansiyon oldukça yükseldi. Eve misafir olarak gelen Serap Gürbüz'ün açıklamaları Berker'i oldukça zor duruma sokarken Gözde gözyaşlarına boğuldu. 

Kısmetse Olur Berker'in bugün dışarda büyük aşk yaşadığını söyleyen Serap isimli gelin adayı geldi. Serap çok büyük aşk yaşadığını anlatırken Gökhan 'ın şok iddiaları ortamı gerdi. Kısmetse Olur 'un en zengin damat adayı olan Berker nasıl bu kadar zengin olduğu merak konusu oldu. 

Kısmetse Olur evinde şok eden gelişmeler yaşandı bugün. Berker Türker evin en çok konuşulan ve gelin adayları tarafından ideal damat adayı çünlü oldukça zengin bir isim. Berker'in bugün dışardan gelen Serap'ın bilrikte olduğu iddia ediliyor. 

İkinci sezonuyla ekranlara gelen Kısmetse Olur'da damat adayı olan Berker Türker'in özgeçmişi merak edilmeye başlandı. Peki son günlerde yarışmanın gündemine oturan Berker Türker kimdir? İşte Kısmetse olur Berker hakkında merak edilenler...

BERKER TÜRKER KİMDİR?

Kısmetse Olur yarışmacısı Berker Türker, 1994 yılında Ankara'da dünyaya geldi. 22 yaşında olan Türker, Otel İşletmeciliği yapmaktadır. Sürekli seyehat etmeyi seven Türker, İkizler burcudur. Son günlerde çok konuşulan damat adayı Çankaya'da yaşıyor.

Berker Türker

7 gelin 7 damat adayının yarıştığı evlilik programında her hafta cumartesi günü, haftanın finali kapsamında bir kişi eleniyor. Evlilik için özel olarak oluşturulmuş iki farklı evde, günde toplam 12 saat geçirileceği ve haftanın birincilerinin para ödülü kazanacağı yarışmaya elenenlerin ardından yeni kişiler dahil oluyor.

Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Serap Gürbüz, evden ayrılmasına rağmen adından söz ettirmeye devam ediyor. Eve en erken veda eden isimlerden olan eski gelin adayı Serap Gürbüz, damat adaylarıyla dışarıda görüştüğü haberleriyle gündeme geliyor.

Evden ayrılmasının üzerinden haftalar geçmesine rağmen adı sık sık programda geçen eski gelin adayı, bu kez damat adayı Berker'e gönderdiği börek ve notlarla gündeme geldi. Serap'ın Berker ile ilgilenmesi gündem yarattı. Çünkü Berker şu anda Kısmetse Olur evinde bulunan Gözde ile birlikte.

Peki, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Serap Gürbüz kimdir, kaç yaşında?

Serap Gürbüz, 1988 yılında Hatay’da doğdu. Daha önce bir projede yer almayan  gelin adayı yüksek eğitimini işletme bölümünde tamamladı. Ancak işletmecilik mezunu olmasına rağmen plates eğitmenliği yapıyor. Hayvanları çok sevdiğini sık sık dile getiren Serap Gürbüz, Çakıl isminde bir köpeğe sahip. Yengeç burcu olan eski gelin adayı, kendisini mahallenin "asi, deli" kızı olarak tanımlıyor, aradığı damat adayının ise merhametli ve maço olmasını istiyor.

 

GÖZDE BOZACI KİMDİR?

Kısmetse Olur 8 Ocak pazar günü yapılan elemede Rabia Karaca elendi. Rabia Karaca'nın yerine yeni gelen adayı olarak Gözde Bozacı geldi. Peki kimdir Gözde Bozacı?

Kısmetse Olur evinin yeni gelen adayı Gözde Bozacı 1990 doğumlu. İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdık olan Gözde Bozacı, Tuğçe Ergişi'den sonra eve girin ikinci yarışmacı oldu. Gözde Bozacı, 27 yaşında. Kova burcu olan Gözde Bozacı eve laf sokarak girdi, damat adayları şaşırıp kaldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü