28 Aralık TRT 1 Diriliş Ertuğrul 71.bölüm fragmanı Video

28 Aralık TRT 1 Diriliş Ertuğrul 71.bölüm fragmanı Video

TRT1 ekranlarının büyük ilgi ile izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Çarşamba günü yayınlanan bölümde Simon'un pazarı Ertuğrul'un adamları tarafından ele geçirilmiş ve İslam bayrağı pazara çekilmişti.Önümüzde ki hafta yayınlanacak olan bölümde ise komşu oba ile gerilimli anlar yaşanmaya başlanacak.

28 Aralık TRT 1 Diriliş Ertuğrul 71.bölüm fragmanı Video

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanında cihana hükmetmeye hazırlanan oba beyi, karşısında yer alan sorunlara yavaş yavaş son vermektedir. Fakat giderek büyüyen obasının sorunlarına derman olan oba beyi, gönlüne bir çare bulamamaktadır. Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanında Candar Bey'in teklifini reddetmesi durumunda neler yapabileceği konusunu düşünen oba beyi, gönül bağlarını koparıp atabilecek midir? İşte merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı ve bahsi geçen konuların detaylı bilgileri

İki oba arasındaki tansiyonun yükselmeye devam edeceği Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Akıl ve Gönül arasında Civardaki tehlikelere karşı güçlerini birleştirmeleri gerektiği düşüncesiyle Candar Bey, Ertuğrul Bey’e kızıyla evlenmesi teklifinde bulunmuştur. Beklemediği bir teklifle karşılaşan Ertuğrul Bey, şimdi Candar Bey’le Halime arasındadır. Bir tarafta obasının geleceği bir tarafta canından çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul Bey nasıl bir karar verecektir? Davetsiz Misafir Ertuğrul Bey pazarın hâkimiyetini ele geçirdikten sonra siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir. Toy meclisine gelen davetsiz misafir Sadettin Köpek yeni sorunların temelini atacaktır. Siyasi bir gerilimin ortasında kalan Ertuğrul Bey beklemediği bu hamleyle zor duruma düşmüştür. Bu zor durumdan nasıl yol izleyerek kurtulacaktır? Dinmeyen ihtiras Ural sinsi planlarına ara vermeden devam etmektedir. Batuhan’ın getireceği haberle şoke olan Ural, Ertuğrul Bey’i zor durumda bırakacak yeni tuzağını kurmuştur. Ona göre bu tuzak, ona hem altın hem de pazarın anahtarını getirecektir. Peki Ural’ın bu hamlesi başarıya ulaşabilecek midir?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Simon, Turgut’un sadakatini kullanarak Ertuğrul’u zehirlemiş, ancak Ertuğrul bu suikasttan kurtulmayı başarmıştı. Bu suikast girişimini kendi lehine kullanarak Hanlı Pazar’ı basmaya karar veren Ertuğrul Bey, bu baskında başarılı olup Hanlı Pazar’ı fethedebilecek mi? Kayıların baskın yapacağından haberdar olan Simon, Ertuğrul’a rağmen Turgut’tan ve tüm Kayılardan Maria’nın intikamını alabilecek mi?

Ertuğrul Bey’in sırrını saklamak zorunda olan Halime, Hayme Ana’nın Ertuğrul için döktüğü gözyaşları karşısında zor anlar yaşamaktadır. Hayme Ana’nın gözyaşları ve Ertuğrul’un planı arasında sıkışıp kalan Halime, Ertuğrul Bey’in sırrını koruyabilecek mi? Bunun yanında öldü zannedilen Ertuğrul Bey’i yeniden karşısında gören Kayıların tepkisi ne olacak?

Ertuğrul Bey içi yaş döken tek oba Kayı Obası değildir. Çavdar Obası da Ertuğrul’un beklenmedik ölümünün yasını tutmaktadır. Ancak Kayıların bu zor durumundan dahi faydalanmayı amaçlayan Ural hangi stratejinin peşindedir? Tam da Aslıhan’ı Ertuğrul’la evlendirmeyi amaçlayan Candar Bey, gelişen hadiselerden sonra hangi karara varacak? Bütün bunlar yaşanırken Toktamış ve Ertuğrul’un zehirlenmelerindeki benzerliğin peşini bırakmayan Aliyar, ağabeyi Ural’ın izine ulaşabilecek mi?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü