25 Ocak TRT Diriliş Ertuğrul 74.bölüm fragmanı video Diriliş yeni bölüm

25 Ocak TRT Diriliş Ertuğrul 74.bölüm fragmanı video Diriliş yeni bölüm

Diriliş Ertuğrul'un dün akşam yayınlanan bölümü adeta nefesleri kesti.Ertuğrul Bey Karacahisar kalesinde Tekvur ve komutanı Vasilis ile tehlike dolu bir ortama girerken Ertuğrul'un askerleri Tekfur'un kızını sağ salim kaleye getirmeye başardılar.Dizinin yayınlanan 74.bölümü ise gelecek bölümün dahada heyecanlı olacağını bize gösterdi.

25 Ocak TRT Diriliş Ertuğrul 74.bölüm fragmanı video Diriliş yeni bölüm

Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölüm fragmanı, dün akşam ekrana gelen son bölümden sonra yayınlandı. TRT 1’in yüksek prodüksiyonlu, reyting rekortmeni tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul’da savaş sesleri iyice duyulmaya başlandı. Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Gazi, kendisine yapılan tehditlere aldırış etmeden tüm düşmanlarına hodri meydan diyor. Vasilius, tekfurun yokluğunda (ağır yaralı veya öldüğü düşünülüyor) haçlı ordusunu topladığı görülüyor. Fragmanın bir sahnesinde Ertuğrul Bey’e meydan okuyan Vasilius, tekfurun yerine geçme hırsı ile hareket ediyor. Candar Bey’i yanına çekmek için kızına talip olan Emir Sadettin ise Han’a yaptığı ani baskınla yine Ertuğrul Bey’e tehditlerini sıralar. Ertuğrul Bey’e aşık olan Aslıhan ise kendisine sorulmadan Emir Sadettin ile evlendirilecek olmasından dolayı büyük üzüntü içindedir. Dizinin hayranlarını Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölümde yine heyecanlı sahneler bekliyor. İşte Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölüm fragmanı…

a

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 73. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?


Diriliş Ertuğrul 73. son bölüm dün akşam ekranlara geldi. Reying rekortmeni dizinin son bölümünde Ertuğrul Bey’in karşısında büyük bir ittifak içine giren Emir Sadettin, Ural ve Candar Bey, aralarına Vasilius’u alarak komplo hazırlarlar. Diriliş Ertuğrul 73. bölümde Ertuğrul Gazi, Karacahisar tekfuru ile iyi geçinmek istemektedir. Mert bir insan olarak söylediği tekfurla olan ilişkisi, düşmanlarını rahatsız etmektedir. Bunun üzerine Emir Sadettin ve Ural, Vasilius’u Ertuğrul Bey’e kışkırtarak bir plan yaparlar. Planda tekfurun kızı Helena’nın Ertuğrul Bey’in kayıları tarafından baskın sırasında ele geçirildiği yalanını söylerler. Tekfur, bunun üzerine sinirlenerek Ertuğrul Bey’e saldırır. Fakat Ertuğrul Bey, bu saldırıdan rahatlıkla sıyrılır ve tekfurun boynuna kılıcı dayar. Ama Ertuğrul Bey, bu hain planının arkasında Vasilius’un olduğunu bildiği için tekfuru bırakarak onunla dövüşür. Vasilius, Ertuğrul Bey’i yenemeyeceğini anlayınca askerleri çağırır ve Ertuğrul Bey’i yakalar. Diriliş Ertuğrul’da heyecanla izlenen bu sahnede tam Vasilius, Ertuğrul Bey’i öldürecek iken tekfurun kızı Helena içeri girer. Tekfur, Vasilius’u durdurur ve Ertuğrul Bey, bir kere daha kendisine kurulan bu hain tuzaktan kurtulmuş olur. Diriliş Ertuğrul 73. son bölümü aşağıdaki linke tıklayarak tamamını izleyebilirsiniz.

Büyük bir oyun içerisine düşmüş Ertuğrul Bey ve alpları kalede mahsur kalmıştır. Düştükleri tuzaktan habersizdirler. Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Kaleden alplarıyla birlikte nasıl sağ çıkacaktır? Bu durumu haber alan Candar, Köpek ve Ural ne şekilde davranacaktır?
Her türlü tuzağı zekasıyla ve bileğinin gücüyle def etmeyi başaran Ertuğrul sultana verdiği söz gereği kılıcını kullanmamaktadır fakat düşman saldırılarını arttırmaktadır. Ertuğrul'un bu saldırılara karşı yeni stratejisi ne olacaktır?
Aşk kıvılcımları


Candar Bey'in evinde misafir olan Sadettin Köpek, Aslıhan'a karşı duygusal bir yönelim içerisindedir. Bunu farkeden Ural, Sadettin Köpek'i evliliğe teşvik eder. Saadettin Köpek ne yapacaktır?
Aşka susamış olan Bamsı'nın gönlü mucize şekilde karşısına çıkmış Helena'ya kaynar. Helena ise Bamsı'yı kendilerinin kervanına saldıran kişi olarak bilmektedir. Helena gerçeği öğrenecek midir? Bamsı'nın duyguları karşılık bulacak mıdır?

 

diriliş ertuğrul 74.bölüm fragmanı diriliş ertuğrul yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü