21 Aralık Diriliş Ertuğrul 70.bölüm Fragmanı Video

21 Aralık Diriliş Ertuğrul 70.bölüm Fragmanı Video

eyecan seviyesi yüksek olan dizinin yeni bölümünde kılıçlar parlayacak gibi gözüküyor. Son bölümde oba beyi Ertuğrul'un ölmediğini gören Alpleri büyük bir mutluluk yaşamış ve beraber şükür namazı kılmışlardı. Yeni bölümde ise oba'da ezan sesleri yükselmeye başlayacak. Ertuğrul başta Simon olmak üzere tüm düşmanlarının peşine düşecektir.Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı

21 Aralık Diriliş Ertuğrul 70.bölüm Fragmanı Video

Diriliş Ertuğrul 70. yeni bölüm fragmanında obasında yaşanan her türlü kaosun üstesinden gelen oba beyi, Simon başta olmak üzere tüm dost görünümlü düşmanların peşine düşecektir. Diriliş Ertuğrul 70. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahneler ile izleyicilerin ekranlarına geliyor. Bir devletin doğuşunu anlatan Diriliş Ertuğrul, 70. bölüm fragmanı ile kararlılığa dikkat çekiyor. İşte merakla beklenen yeni bölüm öncesi küçük detaylara sahip o fragman

Diriliş Ertuğrul dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yen bölüm fragmanında obada ezan sesleri yükseliyor. Ertuğrul son bölümde Simon gönderdiği zehirli mektup ile kontrolden çıkmış ve etrafına zarar vermişti. 

Diriliş "Ertuğrul" son bölüm; Şüphesiz her nefis ölümü tadacaktır… Amma zamanını yalnızca Allah tayin eder… Simon, yaptığı plan doğrultusunda Turgut’un sadakatini kullanarak Ertuğrul’a gönderdiği zehirli mektup hedefini bulmuş ve Ertuğrul zehrin etkisiyle kontrolden çıkmıştır. İki obanın bey ve hatunlarının önünde yaşanan bu olay herkesi şaşırtmakla kalmayıp endişeye sevk etmiştir. Zehirlenen Ertuğrul, çevresindekilere zarar verip birinin ölümüne sebep olacak mı? Ve asıl soru: Ertuğrul ölecek mi? Kimi Zaman İyilerin Sadakati, Kötülerin Kullanacağı En Büyük Zaaf Olabilir… Geçen bölümde Turgut Alp’ın Ertuğrul için çalıştığını tapınakçılar fark etmişti ve Turgut’un Ertuğrul’a olan sadakatini kullanarak Ertuğrul’u zehirlemeyi başarmışlardı.

Diriliş Ertuğrul yayınlanan yeni bölüm öncesi 70. bölüm fragmanında intikam yemini ediliyor

Artık iki tarafta da hain olarak bilinen Turgut, bu zor durumdan sıyrılabilecek mi?

Kara Haber Tez Duyulur…Ertuğrul’un ölüm haberinin duyulması ile bir anda beysiz kalan Kayı Obasında yeni gelişmeler yaşanırken; Dündar, Ertuğrul Bey’in intikamını almak için hem tapınakçıların hem de Turgut Alp’ın üzerine gitmeye karar vermiştir.

Ak ve karanın belli olmadığı bu karanlık ortam hangi sonuçları doğuracak?   

Farklı Kişilerin Benzer Hali… Gözlerinin önünde kontrolden çıkarak Ural’a saldıran Ertuğrul Bey’in bu hali, Çavdar otağında da büyük bir şaşkınlıkla karşılanmıştır. Candar Bey, Ertuğrul’a Aslıhan ile evlilik meselesini açacakken bu beklenmedik gelişme evlilik meselesinin bir müddet ertelenmesine sebep olmuştur.

Öte yandan Toktamış’ın ölümü ile Ertuğrul’un zehirlenmesi arasındaki benzerlik Çavdar otağının dikkatinden kaçmamıştır. Peki iki zehir vakasında da parmağı bulunan Ural, bu durumdan sıyrılabilecek mi?Kötülüğün Kısa Vadedeki Kazancı, İyiliğin Uzun Vadedeki Kazancının Başlangıcıdır…Planın başarıyla işlemesi Simon’u keyiflendirirken, Kayıların intikam yemini etmesi, Simon’u da harekete geçirmiştir. Artık kartlar açıktan oynanacak ve kimin gücü kime yeterse mantığıyla hareket edilecektir… Peki bu seferberlik halinde kazanan taraf kim olacak? 

S

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü