2017 Survivor ne zaman başlayacak Amokachi ilk isim gibi!

2017 Survivor ne zaman başlayacak Amokachi ilk isim gibi!

TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor yarışması için heyecan dorukta..Acun Ilıcalının yapımcılığını yaptığı programda birbirinden ünlü yarışmacılar ekranlarda boy gösteriyor ve ada'nın zorlu şartlarında yarışıyorlar.Büyük bir heyecanla beklenen yarışmanın 2017 yılı yarışmacıları süpriz isimlerden oluşacağa benziyor.

2017 Survivor ne zaman başlayacak Amokachi ilk isim gibi!

Acun Medya'nın patronu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor için 2017 hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en zorlu yarışması olarak gösterilen Survivor'a yarışmacı olarak katılabilmek için TV8'in sayfasına başvuru yapmanız gerekiyor.

2017'nin ilk aylarında başlayacak olan Survivor 2017'de gönüllü takımında yer almak isteyenler için Acun Medya online başvuru formu açtı. Survivor 2017 için başvuru formu doldurup, resmi başvuruda bulanan adaylar değerlendirmeye alınacak ve yapılan seçim sonucu Gönüllüler takımında yer almaya hak kazanacak.

Başından sonuna büyük heyecanın yaşandığı Survivor 2017'de yarışmacılar zorlu ada hayatının yanı sıra birbirileri ile de büyük mücadele yaşayacaklar. Survivor 2017 Gönüllüler takımından yer almak için başvuru ve seçim heyecanı yaşanırken Ünlüler takımının üyeleri de belirlenecek.

Acun Ilıcalı daha önce yaptığı açıklama Survivor 2017'nin sürpriz isimlerle geldiğini açıklamıştı. Ilıcalı'nın "Söylesem çok gülersiniz" dediği isimlerin arasında Beşiktaş'ın Nijaryalı eski yıldızı Danial Amokachi ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın olduğu iddia edilmişti.

Ünlüler takımında yer alacak isimler doğrulanmasa da iki isim ise şimdiden Survivor 2017'ye katılmayı garantiledi. Hala devam eden yarışma programı Göz6'ndan birinci olan kız ve erkek yarışmacılar Survivor 2017'ye doğrudan katılacak isimlerden olacak

Survivor 2017 için resmi başvuru sürecinin başlaması önceki yarışmaları akıllara getirdi. 2017'nin ilk aylarından başlayacak yarışmanın isimleri için görüşmeler devam ederken, Survivor 2016'da gülen taraf Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan olmuştu.

Birbirinden iddialı yarışmacıların mücadelesinin sonunda Atakan ile Serkay Tütüncü finale kalan isimler olmuş, SMS oylaması ile halkı tarafından birinci seçilen Atakan 500 bin TL'lik ödülün de sahibi olmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü