19 Ekim Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı merak ediliyor Semih ve Hazal ayrıldı mı?

19 Ekim Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı merak ediliyor Semih ve Hazal ayrıldı mı?

Kısmetse Olur yeni bölümü her geçen gün merak ile bekleniyor. Hazal ile Semih'in araları tam da düzelmiş iken Semih'in Gamze'ye yaptığı şaka çok farklı bir noktaya gelince Hzal bir anda kıskançlık krizi girdi. Bir anda ortam gerildi. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak şimdiden merak konusu oldu.

19 Ekim Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı merak ediliyor Semih ve Hazal ayrıldı mı?

Kısmetse Olur'da şaka bir anda farklı bir noktaya geldi. Gamze'ye yapılan şaka gelinler evinde de yankı buldu. Semih oldukça zor anlar yaşarken Gamze ise aslında bu durumdan faydalanıyor hissi gündeme geldi. Kısmetse Olur yeni bölüm de neler olacak yorumlarınızı haber sonunda yorumlara ekleyebilirsiniz.

Semih sivri çıkışları olan isim olurken aynı zamanda Gökhan ve Ayça ilişkisi mi başlayacak yoksa Gökhan tercihini farklı bir yönden mi değerlendirecek.

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu merak ediliyor. 16 Ekim Pazar gecesi haftanın finali büyük heyecan yaşattı izleyenlere. Bu final gecesinde elenenler, koruma altına alınanlar belli oldu. Oylama sonucunda aşk yaşayan Hazal ve Semih koruma altına alındıve 10 bin TL'lik ödülü paylaştı. Diğer yandan Aykut ve Mehtap da birbirlerini koruma altına aldılar. Bunun sonucunda bu isimler evde kalmayı garantilemiş oldular. Diğer yandan geri kalan 14 yarışmacı oylarını kullandı. Her yarışmacının oyunu kullanmasının ardından oy sayımı yapıldı ve damat adaylarından Arif, gelin adaylarından ise Leyla en fazla oyu aldı. Zarftan iki aday eleniyor ibaresi çıkınca hem Arif, hem de Leyla Kısmetse Olur evine veda etti.

Kısmetse Olur yeni bölümde gelinlerin Gökhan kavgası!

KISMETSE OLUR SEMİH KURTULMUŞ KİMDİR?
Adı Soyadı: Semih Kurtulmuş
Yaşı: 24 (01.03.1992)
Boyu: 1.88 cm
Kilosu: 90 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Lise Mezunu
Göz Rengi: Kahverengi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü